Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan lányba akinek barátja van hogyan közöljem vele hogy mit érzek íránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon beleszerettem,de van barátja,és néha ugy érzem hogy elkelene mondanom neki hogy mit érzek,mert néha ugy gondolom hogy mintha bejönnék a lánynál??másor meg ugy érzem hogy ez nem lenne helyes,várnom kellene mig elmaradnak,meg az is lehet ha elmondanám neki hogy mit érzek íránat,lehet hogy zavarba jönne,meg haragudna??
2017. jún. 24. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
tartsd tiszteletben, hogy baratja van, es ne probalkozz addig be nala, amig nem szingli. szr erzes, tudom, es sajnalom is, de gondold magad a srac helyebe. vszeg te is kva ideges lennel, ha a nodre hajtana valaki... szoval inkabb keress olyat, aki szabad ember, vagy varj, hatha szakitanak amugy is, de ezutobbit nem javaslom, mert akkor te leszel kiszolgaltatott helyzetben
2017. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén attól, hogy te mit érzel az valószínüleg nem úgy van ahogy te gondolod.
2017. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már így alakult a legjobb, amit tehetsz, hogy elkerülöd a lányt, ha tudod akkor teljesen szakítsd meg vele a kapcsolatot.


Ha esetleg szakítanak, azt úgyis meg fogod tudni, akkor már újra felveheted vele a kapcsolatot, de akkor se ajtóstól ronts a házban.

2017. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is hagyd őt... Biztosan találsz más lányt akit tudsz szeretni, ha elmondanád csak rosszabb lenne. Lehet az a válasz érkezne amit te nem szeretnél hallani, és ha viszont szeretne téged, biztosan éreznéd és nem húzná tovább a kapcsolatot barátjával. Ha viszont nem tudsz le mondani róla várd meg míg szakítanak.
2017. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!