Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindent elszúrok, vesztesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elszúrok, vesztesnek érzem magam, hogy nyugodjak le? 20f

Figyelt kérdés
Egy lány akivel egész éjszakán át beszéltem,rájöttem hogy összeillünk.Közben mondtuk hogy csak barátok vagyunk.És ő meséli nekem a srácokat akikkel beszél meg hogy ez meg az tetszik neki.És engem pár percre olyan depresszió fogott el hogy mindenrt elmondtam neki hogy érzem magam.Elmondtam őszintén hogy féltékeny vagyok,és bánom hogy azt mondtam hogy barát csak.De tudom hogy esélytelen mert 250 km van köztünk.De azt is elmondtam neki hogynem emlékszem mikor beszéltem valakivel ilyen jót.És azt mondta hogy ezzel mindent elrontottam ,és nem jut szóhoz. Ezért sincs barátnőm,mindent elszúrok :/ remegek meg még mondig depresszióban vagyok. Mit tegyek? Örök vesztesnek érzem magam előtte
2017. júl. 26. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan pillanatom hogy gondolkoztam hogy jo lenne talizni mert telleg nem emlekszem egy olyan lanyra akivel ilyen jol megegyeztunk mint vele.Es elfogott a depresszio ami ellen nem birtam ,csak azon porgott az agyam hogy ez eselytelen,meg ha taliznenk is akkor is talan egyzser meg soha tobbe ami meg rosszabb.. Es kiontottem magambol a szavakat nem birtam magam ellen es kimondtam mindent.Mondtam neki hogy kar hogy ilyen szep beszelgetest es egy ilyen szep lanyt orokre el kell felejteni. O is ugyanigy erez. De azzal a feltekenykedesemmel nagyon elijesztettem es hogy bevallottam neki hogy tobb minzlt barat. Egy eletre leegettem magam elotte :/
2017. júl. 26. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:
keress valaki mast, vagy ne hagyd annyiban ezt a lanyt. a te dontesed, h melyik utat valasztod. nincs garancia, h sikerulni fog barmelyik ut is amit valasztasz, de egy helyben nem toporoghatsz.
2017. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Da ha mar leegettem magam elotte? Szo szerint megmondta hogy mindent elszurtam
2017. júl. 26. 18:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmar megvan a velemenye rolam. Hogy hozzam helyre a hibamat?
2017. júl. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!