Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A szüleink nagyon jó barátnők, sokat szoktak egymáshoz átjárni bulizgatni, leginkább így ismertem meg a fiút. Egy suliba járunk, de nem egy osztályba, egy évvel idősebb nálam. Anyukám mindig próbál rávenni, hogy menjek át vele, és beszélgessünk egy jót a fiúval, de én nem merek. Vasárnap elmentek otthonról, ezért nekem kellett vigyáznom a kutyájára. Tegnap pedig rám írt messengeren, hogy lemehetnék megsétáltatni a kutyát, ketten. Vettem a bátorságot, és elmentem vele. Végig nagyon zavarban voltam. Egyre jobban megismertem, és egyre jobban beleszerettem. Kedves, okos, korunkbeliekhez képest nagyon értelmes, vicces. Egyszerűen számomra ő a tökéletes. De nem tudom, hogy megéri-e tovább próbálkoznom. Szerintetek máskor elmenjek a házába? Bocsánat a kapkodásért, de ma alig tudtam aludni, és nagyon fáradt vagyok...

2017. júl. 18. 09:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10, Miért mi bajod van ezzel?
2017. júl. 24. 06:43
 12/16 anonim ***** válasza:

#11; Egy nyomulós csaj nevetséges,az.

Ha akar valamit,jelzi,ha nem,akkor lesz más.

2017. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na ez a gáz.. Csak a férfiak mutathatják ki az érzéseiket? És nem tudom honnan szedted hogy én nyomulós vagyok, de csak gratulálni tudok hogy te ezt az írásomról megállapítottad. Egyszerűen csak megtetszett egy fiúnak a stílusa, a beszéde és nem fogok addig várni ameddig lecsap rá egy másik lány... Egy félénkebb fiúról van szó..
2017. júl. 29. 22:46
 14/16 anonim ***** válasza:

#13: LEcsap rá egy másik lány :DDDD Biztos minden lány döglik utána.

Ha a srác akar valamit, majd jelzi.

Egy félénk fiúra hogy fogsz tudni egy kapcsolatban férfiként tekinteni? A félénkség se nem férfias, se nem vonzó.

Mekkora probléma lenne,ha 15 évesen nem jönnétek össze.

2017. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ne általánosíts, minden lánynak más a vonzó. Én jobban szeretem a félénkebb fiúkat, akiknek nem az az első dolguk, ha bajuk van valakivel, akkor megverik. Ő inkább megbeszéli a dolgolat. Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de nem vagy tisztában azzal, hogy a 14-18 éves fiúk mienek. Csak a verekedést látják mindenben, a beszólogatást, oltogatást, nem lehet velük komoly témákról beszélni. Persze vannak kivételek, de sajnos nem sok. Épp ezért is szerettem meg a stílusát.


Nem tudom, hogy te hogyan állsz ehhez hozzá, de én hiszek a gyerekkori szerelemben, a szüleim is 13-14 évesen jöttek össze és ez miatt közös utakra mentek, ugyan azt szerettek volna dolgozni, ez sikerült is nekik.Lehet ha nem szerették volna meg egymást ilyen fiatalon, én most nem lennék itt.

2017. aug. 2. 06:34
 16/16 anonim ***** válasza:

" Én jobban szeretem a félénkebb fiúkat, akiknek nem az az első dolguk, ha bajuk van valakivel, akkor megverik. "

Értem. Szóval aki nem félénk, az megver másokat és nem képes megbeszélni a konfliktust. Olyan véletlenül sincs,hogy valaki nem félénk,hanem határozott és nem verekszik. Hogy is lenne.


Mondom valamit, amit jobb,ha minél hamarabb megtanulsz. Én is saját bőrömön tapasztaltam: AKi félénk, a párkapcsolat-béli nagy problémák elől el fog menekülni. Nem fog tudni/merni beszélni arról,ha valami szerinte nincs rendben, te pedig a boldog tudatlanságban ott leszel mellette, hogy minden oké, mert ő azt mutatja.

A leírásod alapján te sem vagy határozottabb, szóval akár rád is igaz lehetne. És nem állíthatod az ellenkezőjét, amíg meg nem tapasztalod, milyen nehéz is ez.

2017. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!