Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti azt észreveszitek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti azt észreveszitek, ha egy lánynak tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy lány osztálytársatok és szerelmes egy fiúba(nem belétek), nektek feltűnik, hogy az adott lány máshogy néz a kiszemeltjére, máshogy beszél vele, mint veletek, meg más z egész viselkedése?

Ha igen, akkor főképp miből?



2017. júl. 5. 00:03
 1/7 anonim válasza:
90%
Hát zavarba jön a közelében... Pirul, ha közös csapatba kerülnek csapatmunka során akkor lefagy, köpni nyelni nem tud
2017. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Személyfüggő, de simán kivehető. Többet nézi, szemezni próbál vele, elpirul, zavarban van - és ezzel elég sokat elmondtam most a viselkedését illetően. Dadog, hadar beszéd közben. De ha ezek nem is, akkor a társaságát keresi ami szembetűnőbb.
2017. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én sose veszem észre az ilyeneket, akér felém, akár más felé érez így. Csak aki nagyon béna, és nyomul, azt lehet észre ven i, de nekem az unszimpatikus.
2017. júl. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyből kivették az osztálytársaim hogy tetszek egy lánynak.. És én észre se vettem
2017. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam hogy elvileg a lány csontozatát nézzük, szóval szerintem laza látjuk a gondolataitokat is..
2017. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 I noor Y ***** válasza:

Nekem még sose tunt fel , de biztos.

Ja igen volt olyan h a hangja sokkal kedvesebb es lágyabb olyankor de az lehet azert is mert szimpatikus neki

2017. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán kifigyelhető. Nálunk egyfolytában a fiúval PRÓBÁLT beszélni, sétálni, tanulni stb. Csak hát mindenki észre vette a lány feltűnő viselkedését; A Fiú meg egyszerűen nem állt vele szóba, mert nem az ő típusa volt.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!