Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan pasiról, aki tetszik nektek, jól néz ki, kedves arcú, de észreveszitek rajta, hogy nem mer a szemetekbe nézni?

Figyelt kérdés

Például egy villamosmegállóban álltok és nem méri végig bunkón az ott sorban álló lányok alakját, nem kezdi stírölni őket, hogy melyikkel feküdne le a legszívesebben, nem bámul bele tolakodóan az arcukba, de látszik az egész pasin, mintha a lányok felé nem lenne bizalma. Egyszer sikerült elkapnom a tekintetét, de majdhogynem szinte ijedten fordította el a tekintetét.


Augusztus vége óta minden héten legalább kétszer-háromszor látom őt reggelente.


(21/Lány)


2013. szept. 13. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nem egy bunkó, aki, ahogy leírtad: nem méri végig bunkón az ott sorban álló lányok alakját ..., de azért látszódjon rajta, hogy igazi férfi, legyen magabiztos!

De benne van a pakliban, hogy neked kell majd őt becserkészned ..., és nem pedig fordítva ...! :/

2013. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kócos boszorkány ***** válasza:
Lehet, hogy van barátnője, ezért nem nézi meg feltűnően a lányokat és ezért nem "flörtölget".
2013. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg önértékelési gondjai vannak. Én se néztem a nők szemébe amíg ilyen gondom volt most meg rájöttem, hogy pont a szememmel tudok hódítani ;) 23/F
2013. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Félénk, pont azt nem akarja, hogy beszóljanak neki pl. egy ilyet: "Mit bámulsz?"
2013. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vakondka ***** válasza:

Szerintem nagyon tetszel neki, csak nincs önbizalma.

Ha tényleg tetszik neked kell kezdeményezned, mert ő sosem fog.(saját tapasztalat)

2013. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon különös az ilyen fiú. Pénteken láttam legutoljára, olyan érzésem van, mintha hiányozna. Még sosem volt dolgom olyan fiúval, aki visszahúzódó, gátlásos, tartózkodó. Nem tudom kezelni a helyzetet. Arra is gondoltam már, hogy lehet van barátnője, vagy ami rosszabb, meleg. Szerintem egy egészséges férfi még ha kapcsolatban is van, megnézi a lányokat magának. Nem feltűnően, de végigméricskél bennünket lányokat.
2013. szept. 15. 11:25
 7/7 anonim válasza:
Ha észrevetted, hogy szokott téged nézni, akkor biztosan nem meleg. Talán van barátnője, talán nem. Szerintem menj oda hozzá valami ürüggyel, végülis semmi vesztenivalód!
2013. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!