Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom rengeteg ilyen jellegű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom rengeteg ilyen jellegű kérdés van, de kérlek válaszoljatok. Sokat segítenétek. Szoval az egyik legjobb haverom elég furán kezdett viselkedni?

Figyelt kérdés

Szòval megfogta a kezem ès nem akart elengedni..közben meg vègig a szemembe nèzett...

Elvette a telòm ès nem akarta visszaadni amig meg nem ölelem....

Ès csak nkm adja a dolgait ideee.....14/L ?



2017. jún. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

értelek én csak egy kérdést fel tehettél volna, hogy mit kezdjünk most ezzel az infóval??

amugy szerintem szerelmes beléd de ezt gondolom tudod

2017. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra vagy kíváncsi, mi a véleményünk erről?


Bennem az a megérzés támadt, hogy a srác régebb óta táplál romantikus érzelmeket irántad. Nyolcadikosok vagytok, ugye? Tehát jövőre már más iskolába mentek - valószínűleg nem ugyanoda.

Eddig habozott lépni, de észrevéve, hogy milyen kevés ideje maradt már, nyomás nehezedett rá, ami azt eredményezi, hogy elkezdett nyomulni.

Kész lenne szerelmet vallani neked, gyakorlatilag bármikor lehet rá számítani.

Addig át kellene gondolnod a kapcsolatotokat. A megfogalmazásodból ítélve te csak barátként tekintesz rá, illetve nem vetted még fontolóra azt a lehetőséget, hogy együtt vagytok. Mennyit jelent számodra? Ha visszautasítod, soha nem lesztek már olyan jóban, mint régen, elveszítheted a (egyik) legjobb haverodat.

2017. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindkettötöknek😊😊😊😊
2017. jún. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!