Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Többször hívtam egy lányt randizni.

Nincs barátja amúgy.Amikor még hidegebb volt az idő akkor teázni hívtam.Nem akart eljönni mert hogy tanulnia kell.Aztán rám írt facebookon hogy képzeljem most ült be oda teázni suli után és olvas.

Aztán mikor melegebb lett az idő múlt héten,fagyizni hívtam csütörtökre.Akkor se jött és rám írt facebookon a hétvégén hogy a barátnőjével pont oda mentek fagyizni pénteken.

Ezekre nem írtam semmit mert már nem akarom elhívni.

Csak nem értem ez mire jó?

Mért kell elmondani hogy mással vagy egyedül elment oda ahova én elhívtam? Mért kell szivatni így?:(


2017. máj. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő sem tudja mit hogy csinál, miért:( De ha ennyiszer visszautasított, és utána még a tudtodra is adta, hogy el tud menni oda mégis, hiába van tanulnivalója, szerintem eléggé azt mutatja, hogy elmegy oda, ahova hívtad, csak nélküled:/ Szerintem hanyagold a lányt (tudom, mondani a legkönnyebb, de talán hosszú távon így lesz a jobb)
2017. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a p-be mégha szerelmes is vagy!!!

Én jó sokáig szívtam, neked nem kívánok hasonlót :)


Millió csaj lesz még aki szívesen elmegy veled :D

2017. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kéreti magát.. sz.r ügy.
2017. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ISW válasza:
Legyen önbecsülésed. A másik fő dolog az, ha valaki nem fogad el olyannak amilyen vagy akkor régen felejtős a dolog. :)
2017. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!