Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés

A lényeg: Én 21 vagyok, a csaj 16. Kedden elkezdett flörtölgetni velem, aztán egyre jobban elvoltunk egymással és még aznap csókolóztunk. Jól elvoltunk már kezdett alakulóban lenni, aztán ma azt vettem észre hogy teljesen kifordult magából, alig akart hozzám szólni, inkább másokkal volt. Ugyne nem kell kifejtenem, egyszerűen hanyagolt.


Na most ő kezdett ki velem, és most elkezdett elhidegülni felém. Nem érintett meg érzelmileg ez a 2 nap, de az okára vagyok kiváncsi hogy most ez neki jó szórakozás vagy mi? :D


Én semmi olyat nem tettem amivel megbántottam volna. Szerintem másik fiu jön be neki. De akkor miért kezdett ki velem?


2016. szept. 8. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az a tapasztalatlan kiscsaj féle, aztán megilyedt a saját árnyékától
2016. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért kezdett ki veled, mert 16 éves... Még ő sem tudja, hogy mit akar - ami nem baj -.
2016. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!