Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó fiú barátom akibe belezúgtam, viszont ő elég antiszociális (nincs túl sok barátja, nem nagyon mászkál el helyekre, nem keresi az embereket, utál idegenekkel találkozni stb.) Néha elmegyünk inni és akkor általában smárolunk, én szoktam kezdeményezni, aztán utána már ő is, meg ilyenkor néha kézen fogva sétálunk, és vérbeli úriemberként viselkedik. Viszont ezekről általában másnapra "elfeledkezünk" és úgy teszünk minzha semmi se történt volna. Eléggé leráz amikor úgy akarok vele találkozni, hogy nem megyünk inni, viszont saját bevallása szerint másokkal ennyit sem mászkál el mint velem. Facebookon elég sokat beszélünk, de általában én írok neki, felém jóval nyitottabb mint mások felé, de én már nem értem...

Szerintetek akar valamit csak béna, vagy élvezi, hogy smárolgatunk de nem akar belőle semmmit?



#fiú #lány #szerelem #antiszociálisfiú
2016. máj. 24. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle
2016. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem akar semmit de ki tudja, ki kell derítened beszélgess vele erről és valamikor hívd el "randizni"
2016. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél. Ha tényleg olyan antiszoc ahogy írtad,akkor még nincs tapasztalata a lányoknál. Hívd el sok helyre,mondjuk kávézni vagy ilyesmi. Ha meg leráz,akkor kérdezd meg,miért nem nyit feléd.
2016. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 kérdeztem de mindig azt mondja, hogy majd megbeszéljük.

#2 néha bepróblkozom programokkal, de általában leráz (most mondjuk a szóbeli érettségik az indoka ami egészen érthető) bár így konkrét randinak még nem neveztem.

#3 az ilyen helyzeteket általban elpoénkodja :/

2016. máj. 24. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha valaki tudja, az csak ő lehet
2016. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor egyértelmű, h szeretne valamit, csak gátlásos, nincs bátorsága lépni. Piálva kicsit feloldódik...de ha józan, akkor "inába száll a bátorsága" :) antiszoc 20/F
2016. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
csak játék
2016. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!