Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szórakozik velem vagy szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy szeretne is valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, kb. 10 hónapja beszélünk egymással,mindig nagyon kedves,figyelmes velem,gyakran dicsérget,elhív találkozni,meg egyik ismerősömnek mondta,hogy tetszem is neki.Azonban mondta,hogy ő már túl van a régi kapcsolatán, már nem érdekli az exe, meg hogy kb. két éve szakítottak.Ennek ellenére lájkolgatja a volt csaja képeit Facebookon.Akkor most mégis érdekli a csaj vagy mi?
2016. jan. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
xd fbn belikeolok valakit az már tecik na nee xD
2016. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
49%
Te most komolyan feltetted ezt az kérdést? Igen minden kapcsolat így kezdődik belikol Facebookon aztán már szerelem 💕 sőt ha kommentel már le is feküdtek
2016. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyire azért ne csináljatok belőle nagy ügyet. Szerintem tök normális kérdés. Nem tudom értettétek-e a kérdést, de nem azt kérdezte, hogy ha lájkolta a képét akkor tetszik-e neki, hanem azt hogy az exe képét lájkolja, akit már rég "elfelejtett".

Nem tudom mennyire érdekli, de az exem képeit biztos nem lájkolgatnám, főleg úgy nem hogy már rég úl vagyok rajta, és más tetszik.

2016. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!