Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de ő mást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de ő mást szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem már kb fél éve és ő olyan akinek minden héten más barátnője van..jártam vele többször is(de egy jóideje szingli már)

képzeljétek:

Irja nekem egyik héten hogy nagyon szeret és válasszak hogy ő vagy a másik fiú,mert ő akkor sem haragszik meg ha nem őt választom(a másik fiúval próbáltam őt elfelejteni)

Aztán másik héten ír nekem,hogy sajnálja,de nekem ott az a fiú és ő Xy-t(ez annak a lány nevének helyett)szereti

Aztán másik héten megin ír,hogy szeret engem

Azutáni héten pedig,hogy rájött hogy Xy-t szereti

De utánna való héten képzeljétek el..GONDOLKOZOTT(amit nem szokott)és arra jutott hogy nagyon szeret....ekkor jöttünk össze ..... na és a suliba mindenki előtt az ölébe vitt és csókolgatott meg voltam nála is(de a haverja is ott volt) és fix úgy viselkedett meg nézett rám,mint régen amikor jártunk és tényleg szeretett...SŐT még SOKKAL jobban foglalkozott velem és mindig nézett/figyelt

Na és az történt,hogy szakított mivel hogy ő Xy-t szereti............és nem tudja elfelejteni


Azt mondta a haverja,hogy mindig beszél vele Xy-ról,hogy milyen jól érezte magát mikor jártak,meg hogy mennyire szereti és nem bírja nélküle és hogy sokszor együtt aludtak,nem tudja elfelejteni


(Xy-al a tavaly jártak és az volt,hogy a a kapcsolat vége fele rosszul bánt vele és összejött mással és Xy vágdosott is miatta stb.)

A fiúnak semmi esélye Xy-nál,Xy kb utálja őtet azóta..


Az egyik barátnőm azt mondta,hogy szerinte a fiú nemtud választani Xy és köztem,mert mind2-nket szeret

Xy szerint,pedig ne hagyjak neki,mert játszik akivel tud...

Szerintem,pedig igaza van Xy-nak, a fiú nem szeret engem csak jàtszik...


Kb 1/2x jártam vele még az elején,amikor tényleg szeretett...a haverom az ő haverja is és mondta neki még akkor hogy tényleg szeret



Szerintetek most akkor csak szórakozik vagy nem tudja mit érez?????

Mit tegyek? Nem tudnám valahogyan "lenyűgözni" és visszaszerezni?


Hozzáteszem Xy picit duci és nem olyan szép csak a haja


Nemsokára 14L, és 15/F


2017. máj. 19. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adtam volna ha ennyi idős koromba ha valaki Ténleg szeret :( . Ez a srác csak játszik veled azt javaslom hogy amég nem vagy érzelmileg stabilabb addig került a kapcsolatokat . 21/F
2017. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!