Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a gondom, hogy van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos_Vok kérdése:

Az a gondom, hogy van egy lány akinek elmondtam, hogy szeretem! És ő nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mégis ki az a lány? Honnan ismered? Milyen gyakran találkoztok?
2017. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni...😔 tudom, hogy fáj... de ez van sajnos... nincs mit tenni. Ha akarod írhatsz privibe... tudom mit érzel...😔
2017. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valassz egy olyat, aki szeret :) Ha van ilyen, akkor tegyel meg mindent azert, hogy összejöjjetek, ha nincs, akor meg majd lesz. De ha lesz, akkor azert nagyon kuzdjel! Sok sikert ;)
2017. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jobb így, én csak tudom:/
2017. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm egyépként 14 éves vagyok lassan 15. A lány is 14. Köszönöm mindenkinek a sok bíztatást. :) Megteszek mindent,hogy összejöjjek vele remélem sikerűl
2017. ápr. 13. 20:21
 6/14 A kérdező kommentje:
#1 Midnennap találkozunk, egy suliba járunk
2017. ápr. 13. 20:21
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Miért te hogy jártál? Veled mitörtént?
2017. ápr. 13. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár éve volt egy fiú akinek nagyon nagyon tetszettem, teljesen belémesett. Adott virágot, folyamatosan udvarias volt és bókolt. Nekem akkor egyáltalán nem tetszett és visszautasítottam. Mostmár túl lépett rajtam, de én mostanra beleszerettem. Szégyenlem magam hogy úgy viselkedtem vele. Nem szeretném hogy megint szenvedjen tehát nem tudatom vele az érzéseim. A lényeg az hogy hagyd levegőhöz jutni és legyél türelmes.
2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
keress másikat
2017. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hargitai János válasza:
Èn 4 èvig udvaroltam egy lánynak, aki tökèletes volt számomra. Az èg vilagon semmit nem èrtem el... Illetve sikerult tönkretenni az időközben mással kialakult jò kis kapcsolatom. Szóval èn azt javasolnám hogy persze tegyèl meg mindent stb, de tul sok időt ne áldozz rá. Volna mèg 1 olyan tapasztalat is
2017. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!