Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha van egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha van egy fiu akinek elmondtam hogy tetszik egesz jol fogadta de van egy masik lany es ugy erzem hogy o szimpatikusabb neki?

Figyelt kérdés
Ennek a fiunak elmondtam hogy tetszik nekem es utana kerult is most azt erzem hogy egy kicsit felbatorodott es kozeledik hozzam de van egy lany akivel egesz joba van es attol felek hogy meg tetszik neki mit csinaljak hogy en tetszem meg neki?

2017. márc. 31. 20:16
 1/6 anonim válasza:
kérdezz rá :)
2017. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Legyél picit kihívóbb, k.vásabb, vegyél fel cicanadrágot, ami kiemeli a feneked, akkor téged választ!
2017. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. márc. 31. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy 14
2017. márc. 31. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne hallgass a 2.ra
2017. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi lehet igazad van mert szerintem se a legjobb ha kihívóan öltözködök és attól mert felveszek egy cicanacit nem biztos hogy engem választ
2017. ápr. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!