Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de ő is szeret-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de ő is szeret-e engemet?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég óta beszélgetek egy lánnyal facebookon. Hogy miért facebookon azt most kifejtem: Ő sajnos Pécsen lakik így nem tudunk MÉG találkozni. Szóval aggódik értem, nevet a vicceimen és mindig egy nyíllal átlőtt szívet küldözget - persze én is :D - Nekem nagyon szimpatikus lány, szerelmes vagyok belé... De ő is?

#szerelem #szeretet #Pécs #távkapcsolati szerelem
2017. jan. 25. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket a kérdéseket. Honnét a jó ezotériás fenébőp tudjuk? Ha te sem tudod mi ennyiből hogyan mondjuk meg?

Mond meg neki hogy érzel iránta valamit és megtudod! És kérdezd meg hogy ő is így érez-e.

2017. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szíveket küld, akk 100%. Ha egy csaj ilyeneket küld, az mar jelent valamit! 💘😂😂😂
2017. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bevallottam neki. És elfogadta <3
2017. jan. 25. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de mibe szerelmes,az irasaidba vagy mi?
2017. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltehetően igen. Már ha szerelemnek nevezzük a tiniszerelmet.
2017. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem miért ne lehetne szerelem a tini szerelem te nagyon okos??? Anyukám 14 évesen jött össze apával es ugye azóta összeházasodtak (23 évesen) + gyüttem én 😂
2017. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, kedves utolsó, mert noha annak 45 éve, de én is voltam tini, és én is voltam "szerelmes", mint ahogy a környezetemben mindenki más is. És élénken emlékszem arra a "szerelemre", aminek valójában sem sok köze van a szerelemhez. Az, hogy apudék nem találtak időközben mást, az legyen az ő bajuk.
2017. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!