Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lány akit csak látásból ismerek suliba .Egy évfolyammal alattam jár. Facebookon megtaláltam de nem jelöltem be. Már gondoltam arra hogy oda megyek hozzá és beszélek vele, de mit mondjak neki? És hogyan kezdjek hozzá a beszelgetéshez?


Remélem tudtok segíteni!


Előre is köszönöm!


2017. ápr. 27. 23:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Na én akkor hétfőn beszélek vele.

De elég sokat van a barátnőjével, inkább akkor menjek hozzá amikor egyedül van vagy mindegy? És mit mondjak neki először ?

Gondolom hogy nem az lenne az első hogy "Szia én xy vagyok és nagyon tetszel nekem"

Hanem ismerkedünk?

Mégegyszer Köszönöm szépen a valaszolóknak!

Nagyon hasznosak!

2017. ápr. 28. 19:16
 12/18 A kérdező kommentje:
Vagyis kedden :D
2017. ápr. 28. 19:20
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Csak akkor menj oda, amikor nincs ott a kerékkötője.


A mondat első fele jó, a bemutatkozásig, utána nyilván nem ezt kell mondani :)


Első körben elég lesz egy "Hogy vagy?" is :)


Utána erre válaszol, aztán majd alakul ahogy alakul :)


"Mi volt? Milyen napod volt? Stb., stb...

2017. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyílván akkor menj oda hozzá, ha egyedül van :)

Vagy úgy is jó, hogy bemutatkozol, és utána mondod neki, hogy szimpatikusnak találod és szeretnéd megismerni, vagy ha túl sok, akkor a szimpatikus szót kihagyhatod :D

De csak úgy lazán, hogy "Szia, mi újság?" ne kezdd a beszélgetést mintha régóta ismernétek egymást, az olyan furcsa :D Hanem tényleg éreztesd vele, hogy mi célból mentél oda hozzá. :)

Nem tudom, mennyit látod a barátnőjével, de ha végképp nem tudnak elszakadni egymás mellől, akkor esetleg kérd meg egy közös ismerősötöket, vagy valamelyik osztálytársát akit ismersz, hogy segítsen már hogy kettesben lehessetek :D

Vagy ha így sem, akkor vagy megvárod amíg egyedül nem lesz, vagy ráírsz Facebookon :)

2017. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek eleg jo verziok.

Esetleg ha tudsz rola valamit arrol is kerdezgethetned.

Ha nem tudsz odamenni hozza mert korulotte vannak, hivd felre es ugy beszelj vele:)

2017. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

akkor első beszélgetéskor ne említsem hogy tetszik?(vagyis elmondjam neki hogy miért kezdtem el vele beszélgetni?) Vagy amikor már másodjára találkozunk?

Vagy ez magától majd kialakul?

2017. ápr. 29. 00:55
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából te tudod :)

Én, ha tetszik nekem egy fiú, és én is neki, és odajön hozzám beszélgetni, akkor egyáltalán nem zavarna, ha egyből kerekperec elmondaná, hogy bejövök neki, hiszen ha éreztétek hogy "kinéztétek egymást magatoknak", akkor nem kell ezt halogatni szerintem :D

Ha viszont a lány eddig semmi jelét nem adta, hogy te bejönnél neki, akkor viszont még ne említsd, hogy bejön neked, akkor marad az egyszerű ismerkedés, és akkor majd később ráérsz elmondani.

De ha adta a jelet a lány, akkor szerintem már ő is arra vár, hogy kimondjátok végre :D ;)

2017. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt gondolom én is, amit a 87 %-os erről az egészről :)
2017. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!