Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszeni fog neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszeni fog neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Valahogy el szeretném mondani neki. Van egy ötletem ehhez, csak nem tudom tetszene-e neki. Van egy bűvész trükk: ( [link] kicsit hosszú, de érdemes megnézni. Én ezt szív Ász kártyával csinálnám, és mivel A-val kezdődik a neve az A betűhöz odaírnám. A lapra máshova meg valami olyasmit, hogy: Tetszel nekem/ tetszel nekem és szeretnélek jobban megismerni. Nem tudom, mit írjak, ha lehet segítségeteket kérném. Persze mind ezt ilyen "láthatatlan"/UV tollal. Meg mellé egy csokit vagy valamit. Egy suliba járunk, évfolyam társak vagyunk. Voltunk együtt osztálykirándulni lassan egy éve és azóta olyant érzek iránta amit más iránt még nem. Ha lehet LÁNYOK segítségét várom, ők mit reagálnának erre. A válaszokat előre köszönöm. (Mindketten nyolcadikosok vagyunk, ez afféle első szerelem).

2017. ápr. 26. 22:25
 1/3 Blondie.W ***** válasza:

Szerintem aranyos. :) Főleg, hogy ilyen kreatív vagy.

Bezzeg én még virágot is alig kaptam. :D

19/N

2017. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet.Én örülnék neki,hogy nem átlagosan közlöd velem :) 16/L
2017. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 L.Bandita ***** válasza:
8%

Legyél férfi.Csapj a seggére inkább és mondd: jó a segged Jolánka, azt megérti még ha szőke is.

Ha maradsz a Youtube-os koppintás mellett akkor ne csokit mellékelj, hanem egy UV lámpát, nem biztos, hogy otthon lesz egy a stelázsin neki. Esetleg írd rá sima tollal, hogy az Obi-ba lehet kapni 4000 Ft-ért Uv-lámpát, de ha átjön hozzád te is tudsz neki adni csak előtte jól fel kell rázni, legalább 50-szer. :)

Ha összejön a csaj, ne ess abba a hibába, hogy az Uv-s kártyatrükkön fellelkesülve, lecseréled a szobádba az égőket Uv-s égőkre, majd áthívod, hogy együtt letesztelhessétek, mert biztos megrémülne a sok kis fehér foltokon szerteszéjjel .

2017. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!