Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lány akit csak látásból ismerek suliba .Egy évfolyammal alattam jár. Facebookon megtaláltam de nem jelöltem be. Már gondoltam arra hogy oda megyek hozzá és beszélek vele, de mit mondjak neki? És hogyan kezdjek hozzá a beszelgetéshez?


Remélem tudtok segíteni!


Előre is köszönöm!


2017. ápr. 27. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Menjél oda hozzá, kérdezd meg,hogy hogyan van.Beszélgessél vele, és kérdezd meg,hogy van e facb;-ja és bejelölheted -e.Vagy mondd neki,hogy jelöljön be.Nem kell egybõl lerohannod, csak távolságtartóan.Fõleg ne mutasd ki,hogy tetszik neked.
2017. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden jó amit az első mond, kivéve azt a nyamvadt fészbukot, ez egy lejárt és ócska duma és én nem is vagyok fent, utálom. Ha megtudnám, hogy a barátom ott nyomja, vagy érdekli a téma, már nem is lenne a barátom :) Normális emberfia az életben ismerkedik, nem pötyörészve és simogatva a telefonját!

Van vér a pucájában, odamegy, és udvarias módon elkezd beszélgetni, kérdezni és szórakoztatja a nőt..


Az, hogy ne mutassa ki az érzelmeit óva inteném, hogy ne ezt tegye! Igenis tegye, mert ha nem így tesz, akkor lapát. Minek azt titkolni, ami így van? Ez hülye?????

2017. ápr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valszokat.

De nem lenne neki furcsa ha egy ismeretlen valaki elkezd beszélgetni vele?

2017. ápr. 28. 09:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.. Itt tartunk a mai világban, hogy egyik ismeretlen nem mer odamenni a másik ismeretlenhez? :) Ide figyelj! Először mindenki ismeretlen, csak azután lesz ismerős :)

Hát ennyire az interneten élitek az életetek, hogy élőben ez már nem is megy????

De szánalmas, Istenem..

2017. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van két ember általában ismeretlenül kezdi :)

Egyébként tényleg SOKKAL jobb személyesen kezdeni, sokkal tökösebb, de nem értem, hogy a mai világban miért lenne akkora tragédia, ha be jelölné facebookon?

Szerintem pont az lehet ennek a szépsége is, hogy igen, sokkal egyszerűbb kapcsolatokat kialakítani. Nem úgy értem, hogy ott beszélgetni kell, személyesen meg nem. De ha be jelöli ismerősnek máris elkezdődhet egy beszélgetés, és másnap a suliban némi beszélgetés után, már könnyebb is oda menni köszönni... én ezt annyira nem találom szörnyűnek. Szerintem nyugodtan jelöld be.

2017. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik felenkebbek es erre a facebook jo megoldas. Azt enis tulzasnak tartom hogy valakinek ez az elete meg egesznap ezt nyomkodja, de kezdetnek megteszi, nincs semmi gaz benne es konnyit a dolgokon. Szerintem nyugodtan bejelolheted:)

17/l

2017. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj oda hozzá! :) Másképp nem fog menni.

Nem tudom, mióta tetszik neked, de légyszives ne várj vele sokat, hogy odamenj hozzá! Magamból kiindulva, meg a lányok 90%-a is így van vele, hogy ha a fiú nem kezdeményez, akkor képes vagyok bebeszélni magamnak, hogy biztos úgyse jövök be neki és ez lehet az oka. Addigra meg inkább keresek mást...

Szóval ne hagyd, hogy ez a hajó elússzon!

Hidd el, nincs abból semmi, ha odamész hozzá, ismerkedési szándékkal, nem fog megenni! :)

Légy udvarias, határozott, magabiztos!

2017. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont így van ahogy az előttem lévő mondja, én is azt gondolom, hogy


A verzió: nem jövök be neki,

B verzió: nem tökös, hanem mamlasz, és ez számomra az életképtelent jelenti.


Aki nem mert odamenni egy nőhöz, hogy beszéljen vele, pedig elvileg még tetszik is neki, az kuka.

Kiábrándító, és már nem is érdekel, semmi esélye nincs.


Mamlaszul nézni a távolból, majd nem odamenni nem túl nyerő párosítás!

Viszont szemezni, és utána bátran odamenni és ismerkedni udvariasan, az nyerő, és imponáló a lányok zömének is!


Nálam van egy pont.

Ha nem jön miután "érzésre" mind a ketten tudjuk, hogy na most vagy soha, azaz lépnie kellene, és mondjuk nem jön, nálam onnantól van a kukazsák. Onnantól kezdve már nem is érdekel, akkor sem, ha mondjuk 1 hónap múlva vette a bátorságot és meggondolta magát :)

2017. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, brutálisan egyetértek veled utolsó! :DDDD
2017. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!