Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nagyon megharagudot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon megharagudott rám. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Elolvasta messenger az üzeneteim egy másik lánnyal aki szerelmes belém. Ő tudja ezt és azt is, hogy én nem szeretem azt a lányt. Máskor látta, hogy ki akartam törölni pár üzenetet pl megkérdezte, hogy mi a telefon számom (megadtam neki de ha hívna akkor sem venném fel). Most nagyon haragszik mert nem is beszél velem vissza sem ír teljesen kerül és most nagyon rosszul érzem magam mert nagyon szeretem. Félek, hogy elvesztem. Mit tudnék csinálni? Várjak vagy mi legyen?

2017. ápr. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
elég gyerekes, ha nem bízik benned.
2017. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Most nagyon haragszik mert nem is beszél velem vissza sem ír teljesen kerül"

Én valahogy beszélnék vele, és ez lenne a szövegem hozzá:

ABBAHAGYOD EZT A HISZTIS FÉLTÉKENYKEDŐS VISELKEDÉST, ÉS EGYÜTT MARADUNK, VAGY MI LEGYEN? ÖRÖKKÉ NEM BESZÉLSZ VELEM? AKKOR SZAKÍTOK. HA NEKED EZ ÍGY JÓ.

2017. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Krisztusom..ez brutál milyen gyerekes :DD
2017. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akarok vele. Valahogy majd meg próbálom megbeszélni vele.
2017. ápr. 24. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Tieznnégy évesen szereted és nem akarod elveszteni? Ajvé :D

Fenyegesd meg. az működik

2017. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!