Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok csinálni? 14F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni? 14F

Figyelt kérdés
Egy lánnyal legjobb barátok vagyunk és még osztálytársak is.Én többet érzek iránta és szerintem ő is.A héten elmondta kettesbe hogy még mindig az elöző pasiját szereti és így nem tud beleszeretni másba.Ennek ellenére ha nem vagyok suliba hiányzok neki.Egész nap velem van és tök jól eltudunk beszélgetni.Mit tudok így csinálni?
2017. márc. 1. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak légy türelmes, várd meg míg készen ál egy új kapcsolatra ha elsieted akkor nemhogy nem lesz semmi de egy barátot is elveszithetsz 14/L
2017. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!