Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu. Hogyan kapjam meg? Hosszabban lent

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiut, amikor elmentem a baratommal bulizni pentek este. Akkor beszelgettunk igy harman, utana talalkoztunk ket hetre ra, ugyan ott, szinten pentek este. Kiderult hogy facebookon ismerosok vagyunk, de nem tartottuk a kapcsolatat, csak a szorakozohelyen beszeltunk. Aztan a masodik pentek esti talalkozast kovetoen szombaton szakitottam a baratommal. Utana talalkozgattam egy fiuval es megbeszeltuk hogy jon ertem este, csak a kocsija az apjanal volt igy az a fiu jott ertem akit a szorakozohelyen ismertem meg. Na es akkor este nagyon megtetszett. Masnap ramirt facebookon, beszelgettunk. Csak kozben kiderult hogy van baratnoje, de azt ,mondta hogy ne foglalkozzak vele. Aztan utana abba maradt a beszelgetesunk, irtam neki ra par napra de nem valaszolt. Viszont talalkoztunk szombaton amikor a baratnommel vasaroltunk es a haverja azt mondta hogy ott tette magat mert amugy nem ilyen szokott lenni. Nem szeretem meg semmi, de nagyon jo pali es nekem kell 😁 de nem tudom hogy mit irjak neki vagy hogy kozeledjek fele. Harom evig kapcsolatban voltam, elotte pedig nem csinaltam ilyeneket, szoval segitsetek legyszi
2017. ápr. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy normalis azt kell hogy mondjam.

En ugy tudom azert vagyunk egyutt parkapcsolatba mert szeretjuk a masikat nem azert mert jol nez ki.

De lehet ezt csak en tudom rossz.

2017. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul*
2017. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolatot dobtál a fiú miatt?

Kérdésedre válaszolva: ne add túl könnyen magad neki mert nem fogod érdekelni, de ha mindkettőtöknek tetszik a másik akkor sima ügy ;)

2017. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elso: szerintem pedig teljesen normalis, hogy tetszik osszejovunk aztan megszeretem :)

Harmadik: nem miatta dobtam a harom eves kapcsolatom :) o csak pont akkor kerult kepbe. Egyebkent koszonom valaszod.

De most irjak neki, vagy varjam meg amig o ir?

2017. ápr. 12. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik, hogy van barátnője, de azt mondja, ne foglalkozz vele. Ezt veheted úgy, hogy nincs barátnője. Aki így beszél a barátnőjéről, az nem a lány barátja, az fix. De ha tetszik neked és te is neki, akkor hajrá! Chateljetek, dumáljatok, ismerjétek meg egymást. És az igaz, hogy nem úgy jövünk össze a másikkal, hogy szerelmesek vagyunk belé. Bár én nem azért jöttem össze a párommal, mert jól néz ki. Teljesen átlagos srác és hülye kis tinirománcnak indult az egész. Aztán mélyült el. Ez általában így van, én legalábbis nem hiszek az első látásra szerelemben. De azért óvatosan. "Jó pali" meg "kell nekem". A srác ugyanolyan ember, mint te. Nem bírállak, vagy ilyesmi, ugyanolyan tini vagyok, mint te, valószínűleg, de azért tiszteld a srácot annyira, hogy ha mégse jössz be neki, nem erőlteted. Hajrá!
2017. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!