Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha így lesz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha így lesz, később lehet esélyem a lánynál, aki tetszik? (Lent hosszabban)

Figyelt kérdés
Hétfő óta egyre sűrűbben beszélgetünk. Szünetekben mindig keresem az alkalmat, hogy beszéljünk. Ma is mindenki már felment a terembe, de láttam, hogy ő még ott maradt, ezért inkább megvártam és együtt mentünk fel.Közben beszélgettünk, jól elvoltunk. Egyetlen bökkenő van, ami elbizonytalanít: Ma lyukas órában egyik barátnőjével fotókat csináltak és az egyikben én is benne voltam véletlenül. Utána ott mondta, hogy milyen izmos a karom meg minden (amikor egyáltalán nem vagyok izmos). Ezzel most csak hülyéskedett vagy semmi esélyem nála, mert ez alapján nem tetszhetek neki?
2015. szept. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed és ha rám hallgatsz akkor ne akadj le ilyen apróságokon!
2015. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik probléma az, hogy nem vagyok helyes (sosem tetszettem még egy lánynak sem), a lány viszont gyönyörű.
2015. szept. 29. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Neki tethtsz lehetsz helyes. Mindenkinek mas jon be. Nyugi, lehet azt is azert mondta neki tetszik igy, a karod.

Bocsi az ekezetekert.

2015. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na figyi, amit gondolsz magadról az ne rombolja le az önbizalmad, egyszerűen fogadd el magad így és ennyi és ne agyalj azon hogy milyen vagy mg hogy külsőre bejössz-e neki. Nézd a lány pozitív megjegyzéseket tett, egyre sűrűbben beszélgettek, jól érzitek magatokat és ennyi. Oké a lány gyönyörű meg minden, de nem szabad azon agyalnod hogy biztos egy alsónadrág címlap pasira bukik. Lehet neki az az ideálja ami te vagy vagy csak simán van esze és inkább az ösztönei után megy és a belső értékeket a személyiségedet figyeli és az alapján kedvel téged, és fog majd neked esélyt adni. A lényeg az hogy ne alacsonyítsd le magad, ne sajnáltasd maga mert ezektől csak elijeszted a lányokat. Fontos hogy add önmagad úgy mint eddig, figyeld a jeleket meg ezeket a dolgokat ha pozitívan áll hozzád légy te is az vele. Hidd el csak úszni kell az árral, néha tegyél te is lépéseket a dolgok felé, ösztönből úgy is tudni fogod mikor mit kell tenned, ezen ne görcsölj. Én régen mindig ott csesztem el hogy lett volna esélyem de csak le alacsonyítottam magam, megijedtem, hárítottam, meg húztam a dolgokat és nem mondtam, meg mutattam ki azt hogy akarok valamit a lány iránt csak vártam a csodára meg addig húztam az időt mire a lány bele unt és amikor már összeszedtem magam késő bánat volt. Ezekkel annyira elcsesztem az életem 3-4 év alatt többször volt ez hogy ez a stílus bennem maradt és iszonyat nehezen tudtam csajozni, sőt 23 éves koromig pont ezért nem találtam párt magamnak mert az önbizalmam is lerombolódott ezzel a hülyeséggel és persze hogy tartottak tőlem a lányok. Aztán mégis megismerkedtem egy korombeli lánnyal akivel kollégák lettünk és párban dolgoztunk egy munkaterületen ahol a 6-8 órákat jobbára csak kettesben töltöttünk, nehezen nyíltam felé, de beszélgettünk és mire feloldódtam és közvetlenebb lettem és előjöttek ezek a témák hogy van- barátnőm, vagy volt-e már, én meg kimondtam hogy nem és nem. És persze a csaj egy ideig azthitte hogy egy lúzer szerencsétlen vagyok a még ki nem szedte belőlem a hibákat és akkor ő mindent megtett azért hogy változzak. És bizony megtanított csajozni, meg hogy oldódjak fel gyorsan és legyen önbizalmam. Rábeszélt hogy picit fogyjak le mert nagyon kövér is voltam leadtam 30 kilót de inkább az egészségem miatt amiben igaza volt mert akkor nagyon nehezen tudtam mozogni egy sima emelete megmászása a lépcsőn is már igen kifárasztott és már ez is gond volt. Ő szépen helyre rakott engem, teljesen megváltoztam bő 1 év alatt és bizony összehozott a jelenlegi barátnőmmel akivel már lassan 1 éve vagyunk együtt.
2015. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Örülök, hogy végre megtaláltad az igazit!

Azt még hozzátenném, hogy a lány inkább lányokkal szokott beszélgetni,a többi fiúval nem nagyon. Ha látja, hogy keresem a társaságát és nem koptat le, jelentheti azt, hogy tetszem neki?

2015. szept. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!