Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tenni? Lépjen ő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni? Lépjen ő vagy várja meg amíg a fiú lép? Hogyan bizonyosodhat meg róla, hogy a fiúnak tetszik? Lent, hosszabban.

Figyelt kérdés

Na szóval. A barátnőmről lenne szó aki 13 éves, és a szomszédjában lakik egy 15 éves srác, és a barátnőmnek nagyon tetszik, már szerelmes belé. Egész nyáron együtt voltak, de sosem kettesben. mindig ott volt valaki, a srácnak az unokatesója, vagy a lánynak az öccse stb.. A barátnőm: Dóra, A srác pedig Balázs. Minden nap majdnem együtt volta, együtt kutyát sétáltattak, bicikliztek vagy csak voltak. Volt pár fura megjegyzés:

Amikor a Dóra éppen leguggolt vmiért a Balázs belenyúlt hátulról a felsőjébe és letapizta, miközben a Balázs uncsi tesója ezt kérdezte tőle: Hmm, ettől lenyugszol mi??

Szerintetek a barátnőm mit tegyen? mondtam,hogy lépjen de azt mondta hogy fél a visszautasítástól, mert utána tök ciki lenne hisz a szomszédjuk! Szerintetek? Vagy hagyja annyiban? Vagy avatkozzak bele egy picit és adjam a srác tudtára hogy a Dórinak bejön??

Előre is köszi, és ilyen megjegyzéseket nem kérek, hogy ne pasizzatok inkább legozzatok, normális válaszokat ! Köszii. :3



2012. nov. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha egy 15 fiú letapiz egy 13 éves kislányt akkor ott gond van szerintem ...
2012. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. nov. 18. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom az első azért mondta mert 14 év alatt pedofíliának számít xD szerintem nyugodtan megkérdezheti, elvégre ha az egész nyarat együtt töltötték nem lehetnek közömbösek egymásnak..
2012. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!