Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú milyen jelekből veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú milyen jelekből veszi észre, hogy tetszik egy lánynak?

Figyelt kérdés

Még nem beszéltünk, csak látásból ismerem, de nagyon tetszik, viszont félénk vagyok, és amikor meglátom, rögtön lesütöm a szemem és a földet bámulva megyek végig a folyosón...

Milyen jeleket küldhetnék neki, amivel felkelthetném az érdeklõdését, de azért nem teljesen egyértelmû?

Légy szíves, normális válaszokat irjatok, köszi!


2012. nov. 17. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Szia!! Ismerd meg jobban, beszélges vele. aztán majd legyetek többet együtt. de ne nyomulj rá, inkább ő akarjon téged, .. azt a fiúk nem szeretik!!
2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bámuld sokat.
2012. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek odamenni hozzá, egyrészt mert mindig társaságban van, másrészt lehet, hogy van barátnõje, harmadrészt pedig ő 11.-es én meg 9.-es vagyok, úgyhogy az a lehetõség, hogy "csak úgy" önszántamból odamegyek és elkezdek vele beszélgetni, kilőve.
2012. nov. 17. 20:27
 5/7 A kérdező kommentje:
A bámulás meg bunkóság, nem?
2012. nov. 17. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

például abból ha elmondja neki.

ha nem vagy egyértelmű, ne várj egyértelmű (vagy bármilyen) reakciót.


"de ne nyomulj rá, inkább ő akarjon téged, .. azt a fiúk nem szeretik!!"


ez hülyeség, minden fiú más, és akadnak jópáran, akik szeretik ha a lány is aktív.


a társaság már inkább gond. vagyis azt is lehetne lazán kezelni, de te biztosan nem tudnád.

szerintem azt kellene figyelned, mikor van egyedül, és akkor elérhetőséget kérni. úgyis le fog esni neki hogy nem a házit kéred tőle, de legalább van esélyed rá, hogy nem mások előtt égsz be.


azt szerintem egy életre felejtsd el hogy vannak jelek, amitől a férfi ugrik mint a kutya. nekik is van ízlésük és érdeklődésük. már ha egyáltalán értelmezni tudja a kétértelmű akármidet.

2012. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!