Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Egy sráccal lassan egy éve beszélgetek..

Idáig úgy voltam vele friendzone,de az utóbbi időben magamnak is beláttam hogy megszerettem. Nagyon.

(Külföldön élek)

Az utóbbi időben találkoztunk elősször,minden oké volt és ezután kezdett egyre kevesebbet írni..nem igazán volt kedve úgy semmihez.

Ma viszont újra beszélgetünk rendesen és azon tanakodom hogy mondjam el neki mennyire hiányzott és szar volt amíg nem írt. Tudatni szeretném vele hogy nagyon fontos nekem de félek elrontok valamit..mi lenne a helyes út hogy közöljem neki?



2017. ápr. 12. 20:05
 1/1 anonim válasza:
Nyáron én is belezúgtam egy német srácba. Sokat chateltunk aztán egyre kevesebbet, majd újra. Nem tudtam eldönteni, hogy ő is akar-e valamit. Gondoltam nincs veszteni valóm és fogtam magam és leírtam neki. Eléggé meglepődött és azt írta nem ismerem. Kérdeztem hogy azért barátok maradunk-e még. Azt mondta, hogy biztos. Aztán megint nem beszéltünk, majd megint, és most megint nem. Úgy vagyok vele, hogy egy próbát megért, és sikerült, hogy tovább lépjek. Mond neki hogy beszélnetek kell valamiről, aztán utalgass rá hogy te szeretnél valamit. Aztán mondj el neki mindent amit érzel!
2017. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!