Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Egy pár hónapja összebarátkoztam egy fiúval, de én már a kezdetektõl fogva máshogy éreztem iránta. Nagyon kedvel és jóban vagyunk, de szerintem csak barátként tekint rám. Viszont én így úgy érzem, nem vagyok vele teljesen õszinte. Azt gondoltam, ha megmondanám neki lehet, hogy távolságot kell majd tartsunk, de akkor van esélyem a továbblépésre. Viszont ez lehet, hogy egy kicsit önzõ dolog lenne tõlem és megbántaná. Mit csináljak? Várjak, amíg elmúlik, vagy mondjam el neki?

2017. márc. 1. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmondhatnád neki, akkor tudod, hogy mire számíts.

Lehet, hogy ő is így érez, csak bátortalan.

2017. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: "lehet bártortalan" Ha egy fiú aki lassan férfi, és bátortalan akkor az röhejes.

Amúgy kérdező...először tapintatosan érdeklődj és puhatolózz hogy lenne-e esélyed.

2017. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmondanám neki.....

"Azt gondoltam, ha megmondanám neki lehet, hogy távolságot kell majd tartsunk, de akkor van esélyem a továbblépésre. "

Tetszik ez a mondat. Végre valaki tisztában van vele,hogyha a másik elutasítja, akkor tovább kell lépni és nem tovább reménykedni!

Ha ő nem viszonozza, akkor lépj tovább és ne várj a csodára.

2017. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, csak add le a füstjeleket. Ő se barátkozni akar, az tuti! Egy 17 éves fiú a legyet is megdugná röptében...
2017. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!