Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki mielőtt elmegy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mielőtt elmegy?

Figyelt kérdés

Elég fura kérdés, vagyis nekem az, lehet h*lyeség de mért ne..

Egy hónapja megismertem egy külföldi lányt aki Magyarországon cserediák, azóta minden egyes nap beszélünk, találkoztunk, átjött, lefeküdtünk,buliztunk stb.. mondta, hogy kedvel engem nagyon és szereti bennem ezt meg azt, én is kedvelem(de lehet többet érzek már, nagyon sokat gondolok rá és féltékeny is lennék ha mással látnám, persze ezt nem mutatom ki), a hétvégén megy vissza külföldre, mielőtt visszamegy elmondjam neki, hogy talán több is van ebben mint "barátság extrákkal"? Vagy csak búcsúzzunk el egymástól és ne mondjak semmit ezzel kapcsolatban? Beszéltünk róla, hogy nem is találkozunk soha többet, mivel se én se ő nem tud utazgatni csak úgy. Aztán mondta, hogy kitudja, Budapest szép és nem olyan drága a jegy stb..

Szerintetek?


2017. febr. 20. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit azzal, ha elmondod. Ha pedig hagyod veszni a lehetőséget akkor sosem tudod meg, hogy mi történt volna. Hajrá!
2017. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van :D Csak lehet kicsit kínos lesz ha Ő máshogy gondolja :D
2017. febr. 20. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát fordítva sült el a dolog, mivel Ő vallotta be , hogy többet érez mint barátság..annyira hülye vagyok :D
2017. febr. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!