Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a fiúnak?

Figyelt kérdés
van egy fiú a suliban, aki már másfél éve tetszik nekem. pár hónappal ezelőtt ráírtam instagramon (azért ott mert nincs facebookom) és akkor végülis nagyon jól elbeszélgettünk, legalábbis én élveztem. szó volt egymásról, a sportról, zenéről, farsangról. úgy igazából ezek voltak a főbb témáink, de legutoljára egy hónappal ezelőtt beszéltünk chaten, és nem tudom most mit írhatnék neki. aki tud segíteni, annak előre is köszönöm!

2017. ápr. 12. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szia. Rég nem beszéltünk" Miért nem írtál neki egy hónapon keresztül? Ha ő szívesen visszaírt neked, akkor mi volt a baj? Lényegtelen igazából, szerintem ezzel az egyszerű kezdéssel is elindíthatsz egy beszélgetést.
2017. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xyz333 ***** válasza:

Érdeklődj iránta.

Pl. : Szia! Mi újság veled mostanában? (csak egy példa)

Ha egy ilyet szívesen fogad, akkor jól esik neki és örül, hogy írtál. Ha pedig úgy veszed észre, hogy nem örül neked, akkor valószínűleg nem hiába nem beszéltetek egy hónapig.

2017. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát #2 lehet hogy neked van igazad. Igazából nem mertem ráírni mostanság...de amúgy volt hogy ő írt rám,de az általában csak azért volt,hogy instagramon mikor livolok😅 amikor livolok,akkor mindig rakok be zenét,és általában csak ezért nézi,de egyszer amikor beteg voltam rám írt hogy hogy vagyok❤ de lehet hogy az is csak a live miatt volt... Szóval a lényeg hogy szerintem ő annyira nem szeret velem beszélgetni mint énvele😔...
2017. ápr. 13. 10:55
 4/5 Xyz333 ***** válasza:
Na látod😊 de sz@rni bele, még ha tetszel is neki akkor mire vár? El kellett volna már hívnia valahova😌 nem érdemes ilyennel foglalkozni!😘
2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm szépen a válaszod! igazad van ;)
2017. ápr. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!