Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a fiunak aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a fiunak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fu... De nem nagyon tudom hogy miről beszéljünk..mert mikor rairok csak annyit beszélünk h szia mizu vagy hogy mi újság de mas téma nem jon fel.. Tudnátok nekem pat temat adni? Előre is koszi :) L/15

2016. nov. 19. 09:19
 1/3 anonim válasza:
Ő nem szokott irni neked? Mert ha nem akkor nem hiszem hogy bejössz neki. De kérdezhetnél tőle hogy mitcsinal hétvégén, vagy valami kis hülye kerdes. De ha tenyleg csak ennyit tudtok beszelni akkor inkabb hagyd mert szerintem nem nagyon "kedvel" téged. Bocsánat ha megsértettelek, nem ismerlek, csak nekem ez jött le belőle. De ha tévedtem akkor ezer bocsi!
2016. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne te írj rá,várd meg amíg ő ír.

Esetleg kérd meg,segítsen megtanítani kosarazni/jégkorizni háziban stb.. Szóval segitsen valamiben,mert azt szeretik a pasik vagy kérd meg,hohy kísérjen el valahova. Vagy kérj tőle valamiben tanácsot

2016. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tuti temak: intel vs amd, lol vs dota2, ak vs m4.
2016. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!