Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megpróbáljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam elmondani a haveromnak hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Tudom már sokan feltettek hasonló kérdésd de elmeselém a tortenet. A srácot általánosbol ismerem.

6 óta nagyon szerelmes voltam belé és igazából egész jóba is voltunk. Mindig azt gondoltam hogy nekem még korai egy kapcsolat szóval csak úgy beszélgettunk meg piszkáltuk egymást ő se mondta ki hogy akarna de nem volt semmijen a viselkedése. 8.-ig így elvoltunk, huzgálta a hajamat meg csikizett szoval még nagyon gyerekesek voltunk. Aztán megtudta h a legjobb baratnomnek bejön és ők elkezdtek randizgatni. Végul meg se lett semmi es ossze jott a legjobb baratnom az ő legjobb barátjával. Szoval mire elfelejtettem volna kozos barataink lettek es nyaron is toltottunk egyutt idot. Az új sulijaink meglepo modon messze a lakohelyunktol de egymáshoz kozel vannak. Szoval sokszor osszefutottunk azota és a baratainkkal is találkozgattunk. Elfelejteni teljesen soha nem tudtam de egész beleszoktam ebbe. Viszont az utobbi időben kezdenek úgy alakulni a dolgok hogy kevés esélyt látok arra hogy mi majd beszeljunk. Furcsa mód mi neten nem beszeltunk soha sokat szoval a hely es baratok voltak a kozos pont. És hirtelen nagyon kezdek megilyedni hogy ha szakitanak a barataink es az a hely is elveszti a jelentoseget akkor soha nem beszelunk. Most kezdek úgy lenni vele hogy akarnék tőle tobbet is. Szerintetek hogy probalkozzak? Nem tudom hogy ő hogy érez én úgy tudom hogy egy ideje nincs barátnője.Furcsa mód egész sok mindent tudott rolam amikor beszeltunk meg egy csomó idő után is nagyon jól elbeszélgettünk mélyebb témákról is.Mit tanácsoltok?Szeretnék járni vele de soha nem volt még baratom és félek hogy nincs esélyem. Privátban is irhattok és előre is köszi


2017. ápr. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj neki neten.

Kérdezgesd és megtudhatsz róla több dolgot is.

Hozz fel olyan témát amit tudod hogy szeret.

Ha meg személyesen baráti körben eltudtok beszélgetni akkor neten is eltudtok beszélgetni csak az a baj hogy félsz és így semmi nem jut az eszedbe...

Nem kell félni:)

De amúgy elmondhatod neki simán hogy beleszerettél.

2017. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :D
2017. ápr. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!