Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit először csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit először csak a haveromnak tartottam de most már nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki az évfolyam társam. Először csak barátok voltunk köszöntünk egymásnak minden nap beszéltünk fb on is. Es nagyon jóban voltunk. Egyszer ittunk együtt először ott volt a barátnője smárolt vele stb akk meg nem is érdekelt, de miutan Elment elkezdtünk beszélgetni. Tok jo volt vele mar kicsit be voltunk rugva es majdnem csókolóztunk viszont ott volt barátnőm es nem hagyta. Ez előtt viszont be volt állítva hatterkepnek a baratnije es o viszont amikor elkezdtünk beszelni mar masik lett.. Aztán ügye vege lett az estenek elköszöntünk meg is ölelt haza ertem felmentünk fb ra es elkeztunk beszélgetni valahogy annal jutottunk ki hogy nem bánta volna ha megcsókoltam volna de utana elterelte gyors a temat a bnojere hogy mennyire elege van belole stb.. Aztán joban voltunk akkor is beszéltünk minden nap egy hétig kb de itt voltak olyanok hogy ossze veszett bnojevel es nagyon depis lett aztán kibekultek ossze vesztek stb.. En persze segitettem neki. Aztán volt olyan hogy nem irt egy hétig . Aztán letiltott bnője az o fb rol másnap feloldott mert azt mondta fontos vagyok neki es hianyoztam.. Aztán valahogy nem beszéltünk annyit..és részegen valahogy fb közelbe kerultem es leirtam neki hogy szeretem .. Es o erre azt válaszolta hogy ezt majd meg kene beszélnünk személyesen is józanon meg higy sajnálja es fontos vagyok neki . Aztán utana nem beszéltünk nagyon..neha ram irt utana azt hiszem egyszer es Ennyi.. Mostmar nem is beszélünk..Ra irtam mi a baja nem mondja el azt mondja tul soka problémája es nem tud mindenkinek megfelelni stb.. Es Ennyi ez volt amirol utoljára beszéltünk..nagyon hianyzik es lehet bennem van a hiba.. Mit tegyek!?

2016. nov. 23. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján nem hiszem, hogy akar tőled bármi komolyabbat, az, hogy részegen majdnem csókolóztatok az nem jelent semmit, legalábbis nem sokat, részegen én is smároltam már olyan lánnyal akire amúgy rá se néznék...a lényeg a lényeg szerintem hagyd a srácot, ha fontos vagy neki, akkor úgy is keresni fog. :)
2016. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!