Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a lány akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány akibe szerelmes vagyok azt mondja a haveromnak rólam hogy"Biróm ezt a srácot"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy beszédhibás, és sürgősen fel kell keresnie egy logopédust.
2016. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kedvel
2016. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem hogy kedvel de pénteken is áradozik arról hogy milyen rég óta most először nincs pasija de amikor elhívtam randira mondta hogy írjak majd rá fb-n meg minden és baszot visszaírni. Próbáljam meg megint?

Félek hogy beégek

2016. szept. 4. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, hát ez igazából elég nehéz kérdés. Bizonytalan helyzet. Szerintem nyugodtan megpróbálhatod még egyszer elhívni, lehet hogy rossz napja volt, lehet hogy történt vele valami, ami miatt azelőtt nem írt vissza. Ha meg ismét visszautasít, akkor legalább tudod hogy megpróbáltad. :)
2016. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kerdezd meg tole szemelyesen ne csicskulj neki facebookon ha eloben nem mosolyog mikor ottvagy nincs jokedve es nincs egy kicsit zavarban akkor valoszinuleg nem tetszel neki es kar ezen erolkodni ha a valasza nem ajkor hagyjad. :D lehet hogy csak jofejnek tart ennyi.
2016. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hívd el személyesen is. Ha hezitál, vagy nemet mond, akkor hagyd.


De elég éretlennek tűnik így az olvasottak alapján, mintha azt sem tudná még maga se, hogy mit is akar igazán.

2016. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem mit tokolodsz meg itt?
2016. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!