Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjek érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjek érte?

Figyelt kérdés
NAagyon hosszú történet ide nem tudom mindet leírni akit érdekel részletesen irjon privátban. Van egy lány akit neten ismertem meg 5 hónapja.Ő 16 én 19 éves.Rengeteget beszélgettünk először csak barátként,később bevallottam neki hogy nagyon szeretem.Ez rá is vonatkozott.Egész napokat telefonáltunk,minden egyes percben hiányzott.Nagyon nehezen tudtunk elköszönni egymástól.Betegesen szerelmesek voltunk egymásba,volt hogy egész nap nem ettem egész nap csak vele beszéltem.Ő tanulás közben is velem beszélt.Éjszakákon keresztül beszéltünk alvás nélkül.Tudtam hogy megtaláltam életem szerelmét.Amikor vele beszéltem és amikor hallottam az édes hangját úgy éreztem hogy én vagyok a legboldogabb férfi a világon.Életemben nem voltam még ennyire boldog.Soha életemben nem szerettem még ennyire senkit.Ő volt a mindenem.És Nagyon szépen kiismertük egymást attól függetlelenül hogy netes ismerkedés mindig nyíltan beszélgettünk és mindent meg tudtunk beszélni.Betegesen belé szerettem és ő is belém.Viszont nagyon félt találkozni és mindig halasztgatta.Napokig hetekig egyfolytában beszélgettünk és apró veszekedsek miatt romlott a kapcsolatunk. Annyira hogy mára már teljesen elhidegült tőlem.Időközben találkoztunk is de már nem volt az a fellángolás.Lassan 2 hónapja küzdök érte de már semmi sem a régi.Nem fogom feladni.Ő folyton azt hajtogatja hogy én túl jó vagyok és nem érdemel meg engem.Semmi sem a régi de nem adom fel.Hasznos válaszokat várok és csak a visszaszerzése érdekében várok válaszokat..Olyan nem kell hogy felejtsem el ,kerssek másikat stb... mert nem akarom elfelejteni és nem is fogom.. Viszont ez a történetnek még a fele sem.Írjatok privátban
2017. ápr. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak tamogatni tudlak! Sok sikert! Vannak egi bevalt ferfi praktikak; rozsa csokor csak mert szereted, aranyos utenetek minden nap ami felviditja es hidd el jobban fog indulni a napja vagy epp fel dobod a lany napjat! Renelem sikerul visszaszerezned! 15/L
2017. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,tegnap beszéltem a lánnyal,azt mondta adjak neki egy hónapot.belehalok hogy megint eltávolodunk,de mostmár nem 1 hét, mostmár 1 hónap a következő 1 év lesz? Nem birom már nélküle folyton vele beszélnék :/
2017. ápr. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!