Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Küzdjek" érte vagy inkább ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Küzdjek" érte vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja vagyunk távkapcsolatban. 1 hónapban kb 2x találkozunk 1,5 napra...nagyon megszetettem.

És néha úgy érzem hogy nem bírom...

Eddig is nehéz volt de ez egyre rosszabb lesz. Egyre jobban hiányzik és egyre jobban szeretem. És néha úgy érzem hogy jobb lenne ha szakítanánk, néha viszont hogy Ő a mindenem...

Nem tudom hogy mi lenne a jobb?!

A másik gond hogy nem bízunk egymásban...

Pedig ez a legfontosabb... De egyszerűen nem tudok igy megbízni benne...

Néha hiányzik a bulizás/pasizás...

Van értelme?

És tudom azt mondják "ha igazán szereted akkor nem állhat közétek a távolság." csakhogy ez nem ilyen egyszerü...



2016. febr. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2016. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17(:
2016. febr. 23. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a távkapcsolat egyenlő a bizalmatlansággal,én már csak tudom,sajnos engem megcsalt a barátom, ő Soproni volt,én Békéscsabai kb annyiszor találkoztunk mint ti.

Nem bírta szex nélkül hisz....pasiból van.

Azóta nagyon visszautasítok minden távkapcsolatot,bárkiről is legyen szó.

Én nem akarok pálcát törni a kapcsolatotok felett,de szerintem tedd ezt te is.

Persze nem tudom hogy fiú vagy e, vagy lány és nem is azt mondom hogy a nők szentebbek,de nagyon nehezen lehet tűrtőztetni a vágyakat ilyen hosszú időkig.

Talán próbáljatok meg összeköltözni,az az egyetlen megoldás,persze ha addig kitart a kapcsolat.

2016. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 probat meger.. akkor majd kiderul hogy megerdemel e
2016. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki hol lakik?
2016. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én Ausztriában, Ő Magyarországon:/

500km van köztünk...

2016. febr. 23. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor szerintem igen. Megéri:)
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

több éve vagyunk távkapcsolatban, mondjuk idősebbek vagyunk, és az a több év sem folyamatos távkapcs volt, mert jó néhány hónapot én vagyok kint nála, aztán ő nálam. Aztán jön pár hó távkapcsban, ami alatt havonta 1x talizunk. És kilehet bírni, nálunk jól működik.

Sokszor mi sem bítunk egymásban, de ezen túlléptünk, mert megbíztunk egymásban. Ő is bennem, én is benne. Plussz tudja mit kockáztat, ha megcsal...

Bulizni lehet, arra vannak a barátok.

Szex nélkül simán kilehet bírni 1 hónapot, főleg ha az a havi 1 alkalom baromi jó. :)

Megéri. Szeretem, szeret, hűséges, én is.

1200 km-re van, de mégis közelebb.


Ha nem bírod, akkor add fel, és lépj túl.


Néha padlón van mindenki, de felkell tudni állni, aztán eldönteni, hogy elsétálsz, vagy maradsz.

2016. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!