Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez? Lépjek? Akarhat valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Lépjek? Akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára megyünk osztálykirándulásra. Ez nagyon jó. A lány mondta, hogy aludjunk együtt... Nem mondtam rá semmit. Tudni kell, hogy előtte próbálkoztam nála, de elküldött. Barátok megmaradtunk. Mellettem ül, stb. Aztán szépen már lassan alig beszülgettünk, eddig. Mikor mondta, utána ölelgetett, majd másnap is. Azonban Tegnap órán is simogattam a hátát, semmit nem mondott, rám sem nézett. Ma is gondoltam, erre azt mondja, hogy hagyjál már. Egyszerűen nem értem. Egyértelmű lett volna az első két nap alapján, de azért bennem volt az, hogy egyszer már kaptam egy nemet. De mondom az, hogy ilyeneket mond, meg csinál, mégsem ezt mutatja. Csak jött ez a két nap. Egyik még oké, azonban ma a hagyjál már eléggé fucsa volt.


Tényleg nem tudom mi lehet. Remélem tudtok segíteni :)



2017. ápr. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem mensi...
2017. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval hagyjam?
2017. ápr. 4. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja.. 1-2 napig szerintem
2017. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Furi a csajszi szereti ha kuzdenek erte ;) ja sztem hagyjad ha bokol akk ne viszonozzad egy ideig, ha folytatja akk lehet ebbol meg valami :D ha eleg bator vagy, esetleg hivd felre es kerdezd meg ot
2017. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!