Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Mit akarhat tőlem ezek után? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akibe lassan egy éve szerelmes vagyok. Közöltem vele, hogy nagyon bejön, akkor csak kavartunk, de neki akkor barátnője volt. Később a lány szakított vele, én mellette álltam, mint barát. Részegek voltunk egyik este és azt mondta, hogy nagyon bír és szívesen összejönne velem. Ez többször is előfordult, aludtunk együtt (csak pettingeltünk) hasonlók. Egyszer a semmiből felhozta a témát, hogy nagyon szívesen összejönne velem, csak én nem hagyom. Ezt nem nagyon értettem. Azóta jóban vagyunk, de ha hívom valahova, mindig vagy elfoglalt vagy fáradt. Persze az utóbbi igaz is, de nem tudom, hogy keressem-e ezek után? Mit tegyek? Várjak rá?



17/L


2010. máj. 23. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A világos huszárt a b1-re!

http://www.youtube.com/watch?v=ZB6yYY6cZ6Q

2010. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki érdeklődésedet, és várd, hogy ő hívjon ;) Vagy egyszerűen ne foglalkozz vele :)
2010. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudja pontosan,hogy mit akar.Nagyon sok fiú ilyen.Ha jobban belegondolsz folyamatosan változik a véleménye.Van,hogy veled van,aztán hirtelen már nem érdekled,de közben mondja,hogy jó lenne járni.Zavaros a pasi.Nem akarja nyíltan kimondani,hogy figyu akkor most járni szeretnék veled.Hanem inkább hol ezt csinálja,hol azt.

Az meg hogy "összejönne veled,csak te nem hagyod" az valószínűleg azt jelenti,hogy újabb kifogást keres,hogy miért is ne jöjjön össze veled.Bűntudatot akart benned kelteni,hogy miattad nem jártok.Te is tudod,hogy ez nem igaz,hiszen ha már petting is volt,akkor nem utasítottad eddig vissza őt.

Azt tanácsolom,hogy nyíltan kérdezz rá,hogy ő most mit akar.Nem érdemes húzni.Ha a kérdés alól kibújik vagy bunkón lekoptat akkor ennyit ér.Mielőtt szórakozna veled, tisztázza az érzéseit!

2010. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!