Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érezhet egy 24...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20031124 kérdése:

Nem tudom mit érezhet egy 24 éves srác egy 14 éeves lány iránt! Szerintetek van esélyem vagy mit kéne tennem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves fiú aki nagyon tetszik meg tudtommal én is neki meg is csókolt meg le is feküdt volna velem de én nem hagytam magam. Pár napja azt irta hogy ne bolonduljak bele meg hogy ne higgyek semmi olyat ami nics. De csak kell valamit érezzen irántam nem? ha meg csókolt meg azt mondta hogy fel is szedne nem értem teljesen össze vagyok zavarodva
2017. ápr. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akar használni és ezt szépen el is mondja nem hiszem h vannak érzései irántad bár ki tudja.. de egy 24 éves férfiról beszélünk aki lassan családot szeretne és szerintem légy óvatos az lenne a legjobb ha megszakítanàd vele a kapcsolatot csak a te érdekedbe mondom nem lesz ez így jó:/ ..
2017. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pár napja azt irta hogy ne bolonduljak bele meg hogy ne higgyek semmi olyat ami nics.


barátság extrákkal van.

2017. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
probálom nagyon szépen köszönöm korod, nemed?
2017. ápr. 4. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
16/L
2017. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit érez, hogy megfektetne, de semmi többet. Ne hagyd magad! Te érzéseket keresel benne, ami nyilvánvalóan hiányzik ebből a dologból. De tényleg! Fizikailag vonzódik hozzád, de semmi érzelem. Tudom, szeretnéd azt hinni, hogy ha megcsókolt, akkor az érzéseket takar, de idővel rájössz majd, hogy semmilyen testi kapcsolat mögött sincs kötelező jeleggel érzelem. A szexualitáshoz ugyanis nem az érzelem a létfontosságú, hanem az, hogy a férfinak ne legyenek potenciális problémái, a nő pedig széttegye a lábát. Várd ki azt a fiút, aki tényleg szerelmes is beléd! Egy csók erre nem bizonyíték, és a szex sem.

29/N

2017. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm
2017. ápr. 4. 16:25
 7/8 anonim válasza:

Hú mintha én írtam volna ezt 16 évvel ezelõtt! :D


Ugyanez a szitu, én 14, "sràc" 24. Aaanyira szerelmes voltam belé. De tudtam, hogy úgysem lenne köztünk komoly kapcsolat, hiszen õ nem arra vágyik amire én. Fizikai vonzalom volt felém, de semmi több. Nem feküdtünk le. Most màr egy kellemes emlék! :)

2017. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szerelem csak szexuális vonzódás.

Te is éppen nőssz fel, ezt érzed, biztos mert tetszik.


Ő meg kb 1-2 év alatt pár nőt/lány így megkap magának.

Ekkora korkülönbségnél ha együtt akarsz lenni vele,

akkor mondd el neki hogy

járnál vele, de fél évig nincs szex!

ha kitart melletted, szeret. ha nem tart ki akkor csak numera vagy neki.


A korkülönbséggel semmi gond nincs amúgy, 10-20 év sem gond manapság. 14 évesen se.

2017. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!