Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akit szeretsz engedd el, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretsz engedd el, és ha szeret visszajön?

Figyelt kérdés

Gondolom rengetegen ismerik ezt a számomra érdekes mondást, ugyani nem tudom felfogni, hogy miért menne el az aki szeret téged. Jó persze lehetnek okai, mint pl hogy nem biztos magában meg ilyenek és át akarja gondolni, de akkor is fura nekem.

Nah de nem is ez lenne a lényeg, hanem van egy konkrétumom, és nem tudom hogy mit tegyek... Szóval néhány héttel ezelőtt egy alsóbb évfolyamos leányzóval szépen elkezdtünk ismerkedni, találkozgattunk meg ilyenek... Első csók is meg volt, és onnan őgy számoltuk hogy együtt vagyunk. Viszont erre egy hétre szakított velem, azzal az indokkal hogy egyszerűen nem lenne ideje rám, illetve hogy nem is vagyok az esete meg ilyenek... Erre kb 2 napra azt mondta, hogy ezeket nem komolyan gondolta, csak az anyukaja nem nagyon csíp engem mivel nem kicsi az a korkülönbség, illetve nem biztos magában... Ezt követően mondtam neki hogy beszéljük meg rendesen, mert hát ez így nekem értelemszerűen nagyon zavaros volt. A megbeszélés annyi volt, hogy odajött, azt mondta hogy legyen vége, és ennyi, meg se tudtam szólalni... Persze én voltam amúgy a béna már belátom, mivel nem teljesen önmagamat adtam, probáltam kicsit menőbb lenni, illetve nem egészen voltam ebben az időszakban jól lelkileg szóval próbáltam olyan lenni vele, hogy ne vesszek vele össze, de mégse akartam így az elején kiönteni neki a lelkem. Szóval nem beszéltünk... Bó 2 hétig, vagy tovább, tényleg nem számoltam, de sikerült valahogy azért olyan állapotba kerülnöm ez után, hogy természetesen érdekelt az egész meg minden, de nem volt már rossz kedvem. Nah és ma mi történt? Hát írt... Hogy próbáljuk meg újra... Teljesen az elejéről... Mert nem tudja hogy mit érez irántam (és én ezt amúgy végig tudtam, ezért is féltem az egésztől) és ki szeretné deríteni. Na ez az egész rávezethető a fent említett mondásra... Szerintetek... Mit tegyek? Probáljam meg újra vele vagy ne? Idpt kértem most tőle mert nem tudom... Nagyon kedvelem őt, tényleg, és a későbbiekben szerintem simán tudnám szeretni, túlságosan is aranyos. Jah igen azt elfelejtettem említeni, hogy annyira olyan mint én, hogy az hihetetlen... Nem tudom ez baj e.

Én 19 vagyok mától, ő 15 lesz néhány nap múlva.


2017. márc. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az első mondatban megválaszoltad a saját kérdésed. Ha szeret, nem megy el. A korkülönbség szerintem em sok, főleg ha nem erőltetsz semmit, de akár anyuka befolyásolta, akár nem, szerintem ez veszett ügy. :/
2017. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Boldog szülinapot.


Te kb már végeztél gimivel, ő meg kb most kezdte. Azt se tudja mit akar, a szellőtől megváltozik a véleménye, vagy hogy éppen aznap nem süt a nap. Szerintem neki is de főleg neked is jobb lenne ha inkább egy agyilag érettebb csajjal próbálkoznál majd, úgyis nemsokára olyan közegben leszel ahol veled egykorúak mozognak.

Az a baj, hogy akiben nem tudsz bízni, azzal nehéz tényleg boldognak lenni. Attól paráznál folyamatosan, hogy mikor fog megint kidobni valami apróság miatt. Nem tesz jót az idegeidnek sem ez a fajta bizonytalanság.

2017. márc. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
én ezt nem is értem ha tetszik neked akkor miért is kérdés hogy vele legyél? aztán tui bánni fogod hogy visszautasítottad
2017. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
aki szeret el se megy...
2017. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!