Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akibe beleszerettr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe beleszerettrm. Hogy felejthetem el?

Figyelt kérdés
A nyáron történt az egész. Lattam mar azelott is de akkor szerettem meg. Sokszor nagyon kedves volt,meg lehetett vele hulyulni meg minden.De volt,hogy nagyon bunko volt. Es en egyszeruen megszerettem..Aztan lrjart a nyar es akkor mar csak hetvgenkent szoktunk neha talalkozni,mert o mashiva jar suliba es na...valahogy mindig ra gondolok,de elszeretnem felejteni,mert ugy erzem,semmmi eselyem nala..Segitenetek?

2017. márc. 16. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Tereld el vmivel a gondolataid,simáncsak próbáld elengedni,ne az legyen a mindennapod,hogy de kár,hogy ő nem lehet a tiéd,mert lesz majd az a pillanat,mikor tudni fogod,hogy ő lesz a párod.
2017. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is ez van :/ Próbálok nem gondolni rá.Beszélgess róla a legjobb barátoddal/barátnőddel. Hidd el elmúlik egy idő után. Ha kibeszéled magadból a fájdalmat néha jól kisírod magad hamar túl leszel rajta. (Tapasztalat) Sorold fel magadnak a rossz tulajdonságait ha rá gondolsz attól jobban érzed majd magad ;)
2017. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VASSZAKÁLL ***** válasza:
Szia nekem nem pong így volt,hanem egyszerűen a lány visszautasított jó mondjuk elég hülyén próbálkoztam de egyszerűen az idő begyógyítja meg ámúgy is fiatalok vagyunk még van időnk
2017. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne keresd a társaságát és foglald el magad mással. Ne álmodozz, álmodozás az élet megrontója!
2017. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eros tulzas azt mondani, hogy az "almodozas az elet megrontoja"..ebbol szuletnek az igazan nagy otletek es muveszeti alkotasok.

De valoban ird, beszeld ki magadbol amit erzel...keress egy uj hobbit es hidd el jon majd mas:)

2017. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján, én ezt tudom javasolni.


Önszántadból ne gondolj rá. Nyilván akaratlanul meg fog történni, többször is, de olyankor gondolj valami másra, ami megnyugtat, ellazít. Ez az érzéseiden nem fog feltétlenül segíteni, de legalább saját magadat nem fogod kínozni.


Kösd le magad (na nem szó szerint). Hallgass olyan, vidámabb hangvételű zenét, amit eddig nem hallgattál. Közben elmehetsz sétálni, futni, kiülni a parkba, stb. A lényeg, hogy változtass átmenetileg az életviteleden, ugyanis ha számodra új, eddig nem ismert dolgokat fogsz kipróbálni, az le fogja kötni a figyelmed.


Találkozz a barátnőiddel. Ha vagytok annyira jóban, mondd el nekik, milyen helyzetben vagy (már ha még nem tudják), de ne kérd, hogy segítsenek. Legfeljebb annyiban, hogy egy ideig neked ne nagyon vázolják fel a szerelmi életüket.

2017. dec. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!