Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejthetem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetem el?

Figyelt kérdés
Munkatárs, naponta látom. Beleszerettem, ezt ő is tudja, mégse lett az egészből semmi. Elegem van már hogy Ő kontrolálja az életem, ideje továbbállnom. Csak borzasztó nehéz. Hogy lehet így valakit elfelejteni ha naponta látom, és fáj, felemészt?
2016. júl. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lett belőle semmi? Az "ő kontrolálja az életem" rész se világos. Nehéz így értelmes tanácsot adni. F/N vagy?
2016. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem észrevenni, ne nézz ár, hanem beszélgess mással. Csináld azt amit szeretsz, sportolj, olvass, nézz filmet, stb., a jó szórakozással hamar el fogod felejteni.
2016. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, 26, ő férfi, 24... Közös barátaink szerint ő is szeret csak fél mert tudja hogy én komoly kapcsolatra vágyom, és nem hiszi, hogy meg tudja nekem ezt adni. Szerintem meg csak simán nem úgy érez és kész. Valaki vagy szeret valakit vagy...

Nemrég születésnapom volt, egy kisebb vagyont költött rám, barátok szerint ilyet nem tenne akárkiért. ezt én is furcsának találom de mára már ez sem elég, hogy meggyőzzenek, várjak rá...

Én nem válthatok munkát, nem is akarnék, előrelépésért küzdök már régóta, ezt nem fogom feladni miatta. Azért mondom hogy 'Ő kontrolálja az életem', mert épp azért, mert együtt dolgozunk, elvonja a figyelmem, és úgy érzem nem teljesítek úgy, ahogy szeretnék/ahogy elvárnák azt tőlem.

2016. júl. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!