Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Testileg, szellemileg mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testileg, szellemileg mikor készül fel egy lány az első szexre?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok a barátnőm is 16, 2éve vagyunk együtt petting már volt de szex még nem ő már akarta párszor de mondtam neki hogy nem akarom elsietni hogy később nehogy megbánja,mivel nem tudom milyen hatással lesz az életére szerintetek várjunk még vagy ha már ennyire akarja csináljuk? én nem félek a lelki problémáktól én szeretném de őt féltem hogya végén megbánja majd..
2017. márc. 13. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben legalább annyi döntése van, mint neked. Ha szeretitek egymást, mindketten felkészültnek érzitek magatokat és tisztában vagytok a védekezéssel, 16 évesen szerintem nincs sok akadálya. Figyelj oda rá, ennyi.

Dicséretes egyébként a hozzáállás, de biztos, hogy nemcsak hárítasz, és te nem érzed felkészültnek magad? (Nem szégyen! A lényeg, hogy önmagához hű legyen az ember.)

2017. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Testileg és szellemileg most.
2017. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szellemi érettségre nincs szabály. Valaki lehet csak 20 évesen, talán szélsőséges esetben 25. Lehet 18. Mi ezt nem tudjuk.
2017. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hogy ha ő akar, akkor már érettnek tartja magát a dolgokhoz, mert különben nem mondaná. Viszont szép, hogy így aggódsz érte. Azt hogy megbánja-e, azt sosem lehet tudni, de előtte beszéljétek meg, hogy tényleg akarja-e, és ha a válasza igen, és te is szeretnéd, akkor mindegy az, hogy te hogyan gondolod, mert valószínűleg szellemileg, lelkileg és testileg késznek tartjátok magatokat a dologra. :)) Aztán csak ügyesen!
2017. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha másnap nem hagyod fakèpnèl a csajt, akkor hajrá :) csak ügyesen :P
2017. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy a kérdés inkább az, hogy te kész vagy-e rá. És a válasz egyértelműen az, hogy nem, mert különben nem írogatnál ide hülye kérdéseket, hanem élnél a kínálkozó lehetőséggel.
2017. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen idiótának nem kellene, hogy barátnője legyen. Inkább tőled kellene félteni a lányokat.
2017. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor rá jön a baszhatnék
2017. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!