Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingvin Krumpli kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiuba mit tegyek? Elfelejtsem vagy ne? 14 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe 2 ès fèl ève szerelmes vagyok. Ezt neki is meg mondtam h szerelmes vagyok belè. Azóta furán viselkedik. Ezt úgy èrtem h kerül engem de sokszor bámul engem percekig. Ha lát már hozzám se szól de facebookon tök kedves meg barátságos. Ő most 9. oszályos èn pedig 7. A Farsangon meg egy csomot táncolt velem. Ès arra is volt pèlda h azt mondta h neki más tetszik
2017. márc. 5. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Vicces a neved. Amúgy nem értemes foglalkozni vele, láthatóan éretlen a lányokhoz való viselkedéshez. Így nem nyernél vele sokat, ha járnátok, valszeg elég hamar elunnátok egymás társaságát.
2017. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!