Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Volt barátommal igaz csak 1 hónapot voltam együtt, de életem legszebb perceim hozzá köthetők, nem tudom hogy sőt szeretem-e még vagy csak az emlékét...az biztos hogy mostanra már megváltozott meg azok után amin keresztül mentünk a szakításnál nem tudom esetleg később megbíznék-e benne...mindenesetre most azt akarom hogy minden érzelem megszűnjön iránta...ti hogyan estetek túl egy szakításon? hogyan lenne könnyebb továbblépni? kérlek normális válaszokat adjatok.

2015. okt. 24. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
*nem tudom hogy őt
2015. okt. 24. 19:21
 2/4 anonim válasza:
Foglald el magad. Legyel sokat a barataiddal, jarj el bulizni, tanulj, beszelgess mas fiukkal, talalj ki programokat, es egy ido utan azt veszed eszre, hogy mar nem is gondolsz ra.:)
2015. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak úgy fogsz tudni érzelmek nélkül rá gondolni, ha előtte lezárod magadban. Ez nem lesz könnyű, fájni is fog, de a továbbiakban nagyon hasznos lesz. Sokkal többet ér mint az "igyuk le magunkat" hetek sorozatai vagy az önsajnáltatás. Gondold át, hogy te miben hibáztál és változtass azokon a személyiségjegyeiden, hogy a következő kapcsolatodban ne rontsd el ugyanazokat
2015. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például lelki roncs szoktam lenni napokig , ilyenkor mást sem csinálom csak fekszek és nézem a plafont meg bőgök. Utána egyszer csak jön az a pont amikor rájövök , hogy mennyire szánalmas amit csinálok . Persze jó volt együtt szép volt jó volt.. de mind csak VOLT. Ez is egy korszak volt ennek is vége , és ha most nem tudok felnőtt módjára viselkedni akkor elveszem magamtól az esélyt , hogy a jövőben is találjak valakit (hiszen a 4 fal között nem lehet ismerkedni). Nem éri meg bőgni egy olyan kapcsolat miatt aminek nincs jövője, A fiú megváltozott (nyilván rossz irányba) ezért dobtad. Szóval én felülök az ágyamra veszek egy mély levegőt utoljára átgondolom a dolgokat teszek egy pontot a végére , és elmegyek a könyvtárba kivenni valami jó könyvet (semmiképp se romantikusat , általában Stephen King a búfelejtőm bár nem tudom te mennyire szereted ezt a műfejt vagy az olvasást). A lényeg , hogy fogadd el vége és bár ha most fáj is egyszer majd szép emlék és boldog pillanatok sokasága lesz az a fiú. Emeld fel a fejed hercegnő mert leesik a koronád ;)
2015. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!