Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak valakiii kérdése:

Hogy érjem el hogy egy srác szeresen?

Figyelt kérdés
Azt akkarom hogy az exem ujra szeresen....hogy érjem el?
2015. szept. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
vuduval.
2015. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy miért mentetek szét, de miből gondolod, hogy már nem szeret? Mondd neki, hogy te szereted, lehet, hogy csak ennyi kell neki.
2015. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mentünk szét mert keveset foglalkozot velem..és hát mindig lányokkal volt körül véve..és nem viseltem el... Hiába mondom neki hogy szeretem..makacs nagyon.. :( és nem tudom hogy mit tegyek.. :(
2015. szept. 13. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet, hogy újra ez lenne, ha összejönnétek, és megint nem tartana sokáig:(
2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted azóta megváltozott?

Mert az az igazság, hogy ha eddig is sok lány volt körülötte, akkor nem hiszem hogy varázsütésre eltűnnének.

Sajnálom, de szerinted jobb lenne mással próbálkoznod. (Bár ez persze csak az én véleményem)

2015. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!