Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a lányok?

Figyelt kérdés

Na szóval, van három lány az osztályomban akik kb. fél éves eltéréssel vallottak szerelmet nekem én meg amennyire tudtam udvariasan visszautasítottam őket hogy szerintem szép meg túl fiatalok vagyunk még nem akarok kapcsolatot stb....

És most félévkor azt kezték el híresztelni mind a hárman hogy én bunkó paraszt vagyok és semmibe nézem a lányokat és már elkezték hamisítgatni az üzeneteket hogy olyanokat írtam nekik hogy ronda boszorkány vagy meg tök nyomorék és nem tudok ez ellen semmit se tenni mert pont az a három lány akikbe mindenki szerelmes és nekik hisznek nem nekem, mit tudnék tenni ezekellen teljesen tanácstalan vagyok

12/f

UI.: bocs ha van benne valami nyelvtani hiba de telefonról írok angol billentyűzetem van és autójavítő teszi fel az ékezeteket de valamikor átalakítja a szót is


2017. márc. 2. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, xszard le őket!

Azért mert eggyiknek sem sikerült eléggé megnyerni a tetszésedet, ezért most lehordanak mindenki előtt. Tipikus tapló libák.

Csak kérdezz rájuk,ha megint ugatnak,hogy most ez nekik mire jó?

Ennyire nem tudják elfogadni,hogy nem elég jók?! Vagy hasonló képp olvass be nekik. 18l

2017. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Menjél focizni és ne foglalkozz velük. Nem igen lehet kedves módszerekkel javítani rajtuk.

Talán segít, ha amikor egyedül van valamelyikük, akkor kedves vagy vele és bizonygatod, hogy mennyivel helyesebb, okosabb, szebb, mint a másik kettő, de ne mondja el nekik, mert nem akarod őket se megbántani. Az egyik legyen kedvesebb, a másik szebb, a harmadik okosabb. Ne pont ugyanazt mond a háromnak, hogy amikor összevetik, mind azt gondolhassa, hogy ő a kiválasztott.

Tudd, hogy ez nem rólad szól, csak a köztük lévő cicaharc eszköze vagy.

2017. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éreztesd velük, hogy le vannak szarva, nyugodtan nézd le őket... Abba fogják hagyni, mert nem akarják majd ,,rossz színben feltüntetni magukat''.
2017. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
2017. márc. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!