Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? Vagy csak én vagyok a "hiszékeny"?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem beszélgetni egy majdnem velem egy korú lánnyal,facebookon.Valójában meg sosem beszéltünk csak talakoztunk sokszor,tehát csak látásból ismerem. Elkezdtunk beszélgetni es egy ido utan egyre kedvesebb ey kedvesebb lett sot altalaban idoben lefekszik de csaka zert hogy velem beszeljen fenn maradt hajnali 2ig.. aztan gondoltam elhivom ot egy setara de elotte direkt meg is kerdeztem van e dolga... Amint meglerdeztem 1 napig nem valaszolt,meg se nezte pedig volt fenn aztan irtam neki egy uzenetet amire mar valaszolt, valtottunk par szot es ennyi. Mieolott elhivtam volna ot kereste a tarsasagom es mindig.ram irt nem csak ha unatkozott hanem ha esetleg nem irtam volna.Most meg nem ir ram... Lehet hogy csak kesves volt es ezeket a.jeleket ertettem felre? vagy tenyleg akart/akar valamit? Mar volt parszor olyan hogy kedves volt egy lany es "elhittem".. De o megis maskepp viselkedett nem csak kedves volt... Szerintetek? Ra kene hogy irjak es beszelgessek vele ? de nem merek mert mivan ha nyomulasbak veszi vagy nem is tudom... :( Szerintetek direkt csinaljak ezt hogy esetleg tulzottan kedvesek es meg celozgatnak is aztan nem akarnak semmit vagy csak a termeszetuk ilyen? Bocsanat az ekezetek miatt, telefonrol irtam

2016. nov. 8. 22:15
 1/10 anonim válasza:

Neha mi (lanyok) sem tudjak hogy mit akarnak.

Hamar meg tud valtozni a velemenyunk es nem tudjuk hogy most mi legyen...es ez a valtas jobban osszezavarta es lehet hogy neki ez tul hamar volt ez a seta kerdes meg attol is fugg hogy hogyan kerdezed meg.

Hagyd gondolkodni mit is szeretne vagy kerdezd meg tole hogy o szeretne-e veled talalkozni.

2016. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem direkt csináljuk, nem tervezzük, hogy "na, akkor most átverjük a gyanútlan srácot", hidd el! Legalábbis én biztosan nem, és szerintem a legtöbb nőtársam sem. Ami az esetet illeti, én ilyet maximum akkor csinálnék, ha még túl gyorsnak érzem a tempót, még nem állnék készen a személyes találkozásra (ami nálam gyakori, mert túl félénk vagyok). Bár én inkább megírom, hogy még korainak érzem, várjunk vele. De lehet, hogy a lány nem merte ezt megírni neked. Az is lehet, hogy csak netes haverként tekintett rád, akivel jól el tud dumálgatni, stb., viszont személyesen nem szeretne találkozni/komolyabbat nem szeretne. Vagy csak nem akart bunkó lenni, ezért kedvesen válaszolt, ki tudja. De még az is lehet, hogy ő sem biztos abban, hogy mit akar. Hirtelen megváltozhatott a véleménye vagy összezavarodott vagy megijedt, akármi lehet a háttérben.
2016. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valójában tényleg nem direkt csináljuk, csak vannak dolgok, amik hirtelen jönnek és nem tudunk mit reagálni rá, mert nem akarunk megbántani senkit + még a belső harcok ( mit írja? kedvelem vagy nem ?) és gyakran el tudunk bizonytalanodni "éles helyzetekben"
2016. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp megijedt valamitől. Vagy attól, hogy ha találkoztok, hogy ez túl komoly dolog lenne(amit ő nem akar), és hogy nem tudná kezelni a helyzetet, vagy azért, mert félénk és szégyenli élőben felvállalni magát. Azt hiszi hogy úgyis hülyén viselkedne, és inkább meg sem próbálja. Végülis mindkettő erről szól kb:D


Ha egy lány határozottan tudja, hogy valamit akar vagy nem akar, azt szerintem közli veled. Ha nem is egyenesen, de kertelve, hogy háát közbe jött valami stb stb. Ő még ettől is nagyon bunkónak érzi magát, mert érzékenyek a lányok az ilyenre:D Aztán csak jó sok noszogatás után szokott kijönni az igazi véleménye, amikor már megmakacsolja magát, hogy bocsi nem akarom, vagy bocsi de nagyon félek az egésztől(de akarja).:D Mindenképp noszogatni kéne szerintem. Mennyire tűnik magabiztosnak a lány, szokott hirtelen válaszolgatni, vagy sokat agyal hogy mit írjon? Egyszerűbben sokat látod azt a 3 pontot?:D


21/f

2016. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat igen sokat latom a pontokat de nem hiszen hogy egy nagy telefon fuggo lenne en eddig azt hitte h lassan ir mert kielott kozvetlenebb lett volna akkor is lassan irta a dolgokat vagy hat nem is tudom igazabol elegge szerencsetlen vagyok lany teren ugy hogy ha valaki akar segiteni es tudok neki privat uzenetet kuldeni annak szivesen elkuldenek egy let uzenet reszletet hogy ezt most megis mit jelent mert nem nagyon ertek a nok nyelven....
2016. nov. 9. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomassad csak:D
2016. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldd. Ha megfog a téma, szívesen segítek.
2016. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldd nyugodtan, nőként értek a nők nyelvén, szívesen segítek! :)
2016. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem nyugodtan küldheted, talán úgy jobban tudok segíteni
2016. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi lett a lánnyal, kérdező?
2019. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!