Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám egy fiú, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Már egyszer akart is velem járni, de akkor épp mással voltam együtt, úgyhogy nemet mondtam. És nem tudom, hogy most mi a véleménye rólam. Igazából ő olyan csajozós típus, és nem tudom, hogy még mindig bejövök-e neki. Van csaja, az igaz, de ha megpróbálnék bevágódni ennél a fiúnál, szerintem ejtené a csajt.

Szerintetek mit csináljak?



2016. nov. 7. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat elsőre azt mondanám, hogy ne avatkozz bele a kapcsolatába, mert az köcsögség. Ha mindenképp ezen lennél, akkor csak lazán, ne mondj neki semmit erről, csak szemezz vele, meg a többi bullshit, hogy felfigyeljen rád. Biztos menne, ha tenyleg ezt akarod
2016. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne helyes dolog. Ha te sem dobtad erte a kapcsolatod, ne vard el tole sem.
2016. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom tönkretenni a kapcsolatát. Meg nem is akarok ANNYIRA konkrét lenni, csak időnként szemeznek vele, meg ilyesmik. Majd lehet, hogy idővel észrevesz. De tényleg a világért sem tennem tönkre a kapcsolatát.
2016. nov. 7. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miert akarod magadra vonni a figyelmet?
2016. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez jo kerdes. De amúgy akkor, amikor megkérdezte, hogy járunk-e, én akartam szakítani érte a pasimmal, de ő anya legjobb barátnőjének a fia volt, anya meg nem akarta, hogy dobjam. de ráadásul azt a fiút, akibe most szerelmes vagyok, nem is kedveli.
2016. nov. 7. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyad jar a pasiaiddal vagy te?
2016. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A leírások alapján, ha összejönnétek, nem lenne hosszú kapcsolat.Ezzel egészítem ki az ellenzők véleményét.
2016. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló azóta mar szakítottam anya barátnőjének a fiával, csak anya először azt hitte, hogy édes gyerek, de aztán kiderült, hogy a tulajdonának tart és azt hiszi, visszaszerezhet, ha féltékennye tesz.
2016. nov. 8. 07:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha akarsz rola meg beszelni akkor pm.

(6os)

2016. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!