Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luckey :D kérdése:

Mit tegyek? Nem vagyok az ilyesmibe profi.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már régóta szerelmes vagyok belé, azt olvastam a lányoknál nagyon fontos az hogy legyünk humorosak és kedvesek, na hát ez a baj nálam kedves vagyok aval nincs baj de nem tudok humoros lenni fiu barataim siman vagyok humoros de félek hogy a lánynak ha valami olyat mondok megsértodik nem vagyok az ijenbe profi. Sokszor mosolyog rám ez azt jelenti bejövok neki. És ha ráirok mindegyik mondatába tesz egy kacagós szmájlit, nem tudom mivel kozeledjel feleje,lány nagyon szeret rajzolni ahogy énis.

2017. febr. 23. 18:54
 1/8 anonim válasza:
Énis voltam ilyen helyzetben, csak annyit mondok sose legyél szótlan, ne legyél szégyenlős, beszélj hozzá, pl: vicces sztorijaidat elmesélet, megkérdezed tőle pl hogy mi volt eddig az életedben a legviccesebb pillanat? Ilyenek, és ne siettesd el a dolgot:) továbbiakért írj privátban.
2017. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mondjuk rajzolj neki valamit az szerintem nagyon ari tud lenni (en is szeretek rajzolni) vagy adj neki bonbont vagy csokit
2017. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Csak nyugodtan! :) Ne göcsölj miatta, mert az eléggé látszódik és az nem jó ugye. Ne úgy fogd fel, hogy ennek tétje van vagy ilyesmi, csak próbálj vele ismerkedni, meg ilyesmi.

Azt írtad, hogy mikor írkáltok, rak smileket. Ezekszerint beszélgetsz vele, igaz nem személyesen de ez is már valami. Próbáld meg azért személyesen is megszólítani, hisz az mégis csak jobb mint neten keresztül. Bátran add önmagad és minden jó lesz. :)


Apropó, nekem is hasolnól gondjaim vanna. :D de nem szabad rágódni rajtuk. :)


18/F

2017. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :D
2017. márc. 10. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg írni,és beszélni is ha így beszélsz ahogy írsz eléggé paraszt vagy(és nem rossz értelemben érten hanem ugy ertem h vidéki vagy )ez alatt értem "aval " olyan szó nincs legfeljebb "azzal" van, ijenbe=ilyenbe ..tehát ha így ìrsz neki való színű azért van a Smile..ezeken felül nem kell félni nem esz meg csak egy nő veszteni valód az nincs oda mész el hívod fagyizni úgy is jön a jó idő...max nemet kapsz akkor jön a következő nő és ennyi jobb ezen túl lenni.
2017. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na hát én mint lány azt tanácsolom,hogy kérd meg,hogy suli után egy kicsit beszélgesetek,és akkor mond meg neki,hogy szereted.Kérdezd meg,hogy ő szerete,ha nem röhögj egyet s mond azt,hogy elhitted,jó hülye vagy.Azért mond ezt,mert egy lány ezt hamar elhiszi.Ha viszont szeret akkor könnyű dolgod van.Hány évesek vagytok,úgy könnyebb tanácsot adni?Rajzolhatnál neki egy csokor virágot,de névtelenül,és tedd be a padjába.
2017. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 èvesek
2017. márc. 18. 09:37
 8/8 A kérdező kommentje:
4 üzenem. Igazad van de sokan ezt szeretik,hogy igy beszèlek de nem vagyok alpári stílusú. De ezt megváltoztatom. Köszi
2017. márc. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!