Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti örülnétek, ha évfordul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek, ha évfordulóra, egy befizetett profi fotózást kapnátok?

Figyelt kérdés

Most lesz a két éves évfordulónk a barátommal, és arra gondoltam, hogy elmehetnénk egy páros fotózásra. Ti mit gondoltok ? Van másik ötletetek?

ÉN 18/l ő pedig 18/F



2016. febr. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos ötlet. :)
2016. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyos ötlet, mindenképp megéri a próbát. Kellemes élmény lehet. A kreativitásodért bónusz pont jár :D Sok sikert! 17/f
2016. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem örülnék. Ezt a fotózás a magad ajándéka, nem a pasidé.
2016. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van benne, hogy ha a srác nem tekinti értéknek, hogy lesz rólatok egy jó minőségű közös kép, akkor nem fogja értékelni és gondolhatja azt, hogy csak magadat ajándékoztad meg vele. te ismered a párod, hogy ő hogy viszonyul majd ehhez. ha más habitusú, akkor nem árt, hogyha valami mást is kap tőled, nem csak ezt...
2016. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy valamire való férfi/fiú rosszul lenne tőle. Nem azért pert parasztok vagyunk, hanem azért amiért a körmünket sem festjük lilára. Ez csajos dolog, és ahogyan itt írta valaki, ezt te magadnak vennéd nem a srácnak. Egészen biztos lehetsz benne, hogy nem örülne neki. Inkább valami normális közös programot találj ki. Pl vegyetek ki egy szobát valahol a hegyekben egy-két éjszakára, napközben séta kirándulás, este meg rendesen be basztok és a többit gondolom nem kell részleteznem...reggel pedig egy forró tea mellet kiülhettek a teraszra. Maradandóbb emlék, mint 2-3 órát szenvedni egy hipszter kötsög fényképezőgépe előtt.
2016. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, 32F
2016. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök hobbija a fotózás, akkor nagyon jó lesz!
2016. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább valami valódi élményt vegyél neki. Ennél még főzőtanfolyam is pasisabb (bár úgy gondolhatja, hogy csak azért veszed hogy tanuljon meg főzni és ne neked kelljen). Szerintem ha ebben a korban nem is közös hétvége, de egy szabadulószoba, egy napos programként elvonatoztok valahova ilyesmik.
2016. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!