Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
A hekyzet a következő: nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Sehogyan sem tudom elfelejteni. Ő is tudja, hogy nekem tetszik, de azt írta egyik barátnőmnek, hogy senki nem tetszik neki az osztályból, meg arra is nemet mondott, hogy én tetszem-e neki. De ha meg egymás szemébe nézünk, akkor érzem, hogy mintha mégis tetszenék neki. Ma például teljesen véletlen összefutottunk(én sem voltam egyedül, ő sem) és nem tudtam, hogy ő lesz az, így hát néztem, hogy ki lesz az utolsó... és megláttam, hogy ő az utolsó aki jön(mert ez egy boltban történt, mi a barátnőmmel már ott voltunk, és vele együtt még pár fiú is bejött abba a boltba..) és néztem, hogy ki lesz az utolsó aki bejön, és és hát Ő volt az. Pont ránéztem amikor jött be, és bumm teljesen véletlen egymás szemébe néztünk. Ilyenkor nem tudom, hogy ez jó-e. De ha Ő tudja, hogy Én nekem tetszik, és neki nem tetszem, akkor ez most mi? Most lehet, hogy tetszem neki mégis, csak nem meri elmondani? De ha meg tetszenék neki akkor biztos, hogy már szólt volna, vagy nem tudom... Borzasztóan tetszik, valamikor egymás szemébe nézünk mindkettőnk elmosolyodik. És amikor ma meg ugye bejött a boltba, láttam rajta, hogy Ő is meglepődött,h ogy Én vagyok az, aki ott áll.... nem tudom, hogy mit tegyek. Próbáljam elfelejteni? De hogyan? nagyon sokat gondolok rá, lehet, hogy beleszerettem, nem csak simán tetszik? 13/L
2017. febr. 17. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem beleszerettel...a fiuknak vannak mindig olyan kitörései hogy uhh Ő most tetszik aztan par het mulva meg mas...tudom hogy most ezt biztos rossz hallani ..de lehet hogy csak ki akar hasznalni..vagy csak nagyon jo baratkent tekint rad!De az elmondottak alapjan szerintem te is bejosz a fiunak..vsak.vigyazz arra hogy ne nyomulj nagyon..legyel onmagad es egyszer majd ugyis beismeri..kozeledj fele ovatosan.En szurkolok neked!
2017. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok nyomulni, az biztos. Ő nemhiszem, hogy ki akarna használni, mert azt mondta, hogy nem tetszem neki. De akkor miért nézzük ugy egymást? :/ remélem valami azért majd összejön, köszi a válaszod! :)
2017. febr. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!