Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el Őt? Vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el Őt? Vagy mit tegyek? Lassan depressziós leszek.

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, lány létemre.(Egy osztályba járunk...)Van barátja és biztos, hogy a fiúkat szereti.Nem beszélünk olyan gyakran, de ha beszélünk akkor órákon át. Tudja, hogy a lányokat szeretem és, hogy azon belül Őt. Természetesen Ő engem úgy szeret mint egy barátot:/.Próbálkoztam azzal is h iskolán kívül is találkozzunk, de olyan lehangoltan egyezett bele és inkább hagytam /hagyom a fr@ncba. Meg ha bele is pusztulok akkor se figyelne rám egy picit se...

2017. febr. 15. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki mást ne törődj így vele. Mert azért képzeld magad az ő hejébe ha te a fiúkat szeretnéd meg pasid is lenne és egy lány szerelmes lenne beléd elég furcsa érzés lenne...
2017. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen felejsd el. Ha a fiukat szereti nincs eselyed bocsi. Ha meg baratja van, akkor meg, megse probalj be ronditani a kapcsolatukba. Hagyd oket beken.
2017. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megfogadom
2017. febr. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!